Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljátok meg krémesr...

Hogyan csináljátok meg krémesre a Dr. Oetker Choco-Chocot?

Figyelt kérdés
Már elég régóta iszok ilyet, de még sohasem lett krémes. Vagy az csak kamu?:) Kb. 2 dl tejhez öntöm...
2011. márc. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem se lesz soha krémes. Szerintem azt csak úgy írják..

Max úgy lehetne, hogy tejszínt raksz bele.

2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu. Most hirtelen nem tudom megsaccolni, én mennyi tejjel csinálom, de próbáld lassabban adagolni hozzá a port és legyen a tej jóóó meleg, majdnem forró.
2011. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kevés, max 1-1.5 dl forró tejhez öntöm, csomómentesen elkeverem (ekkor még nem krémes), aztán beteszem még kb 30 sec-re a mikróba. uána krémes és forró
2011. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam úgy, ahogy a 2. írta, de nekem nem lett krémes. :S Holnap kipróbálom 18:32 módszerét.
2011. márc. 1. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Világosan rá van írva a csomagolásra, hogy ügyeljünk a hőfokra, és a tej mennyiségére. Valószínűleg nem olvastad el egyszer sem. 125 ml forró, de nem lobogó tejet ír. Ha hígabbra szereted, akkor 150 ml-vel csináld. Két decivel jóhogy nem lesz krémes...
2011. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, bevált a mikrós módszer?
2011. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen bevált, köszi. :) Nagyon finom... AZért nem írtam, mert csak ma frissítettem fel a készleteimet és próbáltam ki. :)
2011. márc. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!