Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány/nő aki nem...

Van még olyan lány/nő aki nem szeret főzni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 14:16
1 2
 11/15 doboszoli ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

Segítek a "kitalálásban".

Minden háztartásban van mondjuk 10-15 féle leves, és 30-50 féle főfogás, ami népszerű, amire a főzés váza épül.

Ezt alkalmanként kiegészíti az újságban olvasott, fodrásznál megbeszélt, stb. újdonságok kipróbálása, jeles alkalmakra, vagy csak a magunk szórakoztatására.

Tedd a következőt:

Egy hónapon át minden nap írd fel a menüt. Ha maradék van, azt is. Ha egy hónap múlva átolvasod, meglátod, milyen régen volt már túrós tészta, sokkal régebben, mint papír nélkül tűnik. Nagyon nagy segítség lesz, kipróbáltuk, működik.

2011. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
66%

Én sem szeretek, nem is tudok! Nem is vágyom rá...!:)

22L

2011. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Én se szeretek. Nem érdekel. Amit szeretek meg tudom csinálni. Amire érzékeny vagyok, és nem ehetem meg, azzal nem is foglalkozok ( pl. főzelékek). Húsokért sem vagyok oda....

Engem még egy szendvics készítésnél is bosszant,, hogy több idő megcsinálni, mint megenni.

2011. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is utálok. Nem vagyok túl ügyes, kevés bátorságom van a fűszerezéshez, nem vagyok kreatív, hogy mit főzzek, de amúgy is mindegy lenne mert a családban mindenki mást szeret enni és a férjem ígyis-úgyis csak kritizálja a főztömet. ...asszem összegzésül: Gyülölök főzni!!!!


Sütni szeretek és nagyon jól is megy, de nem lehet édességen élni.

N/29

2011. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az elso, teljesen leirta, amit akartam. Nekem is inkabb azzal van a gondom, hogy ki kell talalni, hogy mit fozzek.

Edesanyammal elek, o dolgozik, en egyetemre jarok, tehat en fozok, mert o kimerultebb, sokkal faradtabb, mint en.


Eleve azzal is gondok vannak, hogy amig en jobban szeretem a tipikus "menzai" kajakat, fozelekek, szoszos tesztak, hus nelkuli levesek, addig edesanyam a kulonlegesebb, es hosszabb idot igenylo eteleket eszi meg szivesebben.

Egyedul abban ertunk egyet, hogy olivaolajjal fozunk, es nem eszunk csak szarnyast, nomeg nagyon sok zoldseget.


Ebbol van elegem, hogy mindennap kompromisszumot kell kotni, hogy akkor mi legyen a kaja. Fel delelott azzal megy el, hogy meg a csoporttarsaimtol is recepteket kuncsorgok.

A, de utalom, fuj!

20/L

2011. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!