Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 5 napi kaja külföldön egy 16...

5 napi kaja külföldön egy 16 éves lány számára kb mennyi?

Figyelt kérdés

de akár itt is

5 napi kaja mennyi lehet kb egy gimis lánynak?

én megyek 5 napra külföldre osztállyal és nem lesz kajánk hanem ott kell venni.

szerintetek hány foritn kell rá?(tudom h ott más a pénznem és majd átváltom csak forintba könnyebb szerintem választ mondani!

előre is köszönöm!

u.i: sajnálom ha hibákat írtam! csak gyorsan gépeltem,és szerintem így megesik!


2010. ápr. 20. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Hova mész?

Nem mindegy, hogy Németország vagy Albánia...

Másrészt le tudnád írni, hogy egy nap kb miket/mennyit eszel? Akkor tudunk segíteni.

2010. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán mondd meg hova mész, mert így nehéz tervezni. a reggeli vacsorát majd szerintem elintézitek magatoknak... vagyis elmentek egy bevásárló központba, vesztek kenyeret vajat sajtot szalámit, és csináltok másnapra szendvicset. Ebédre meg eszel gyrost, hamburgert, helyi "specialitást".
2010. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy étterembe akarsz-e menni, vagy végig boltban veszed a kajádat.
2010. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy mennyit eszel, meg hogy ott mit akartok enni, mennyit tudsz vinni magaddal otthonról...kérdezd meg az osztályfőnököd, hogy mit javasol, mennyi pénzt vigyél, hogy mentek-e étterembe, vagy tescoban(vagy hasonlóban) esetleg kisboltban lesz-e lehetőség kaját venni, és hogy mikor. ha péksüteményt veszel, nem eszel csipszet, szóval takarékoskodsz, akkor akár napi 1500 ft-ből simán jól lehet lakni. ha csokit akarsz venni, vagy pizzát, vagy beültök valahova, akkor ez nagyon felmehet.
2010. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50 euro bőven fedezi
2010. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel, te akarod csinálni, vagy étteremben akarsz enni?
2010. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 16 évesen Svájcban voltam 4 napot én össz-vissz egy kakaós csiga szerű péksütit és egy hatalmas, színes nyalókát ettem, ami azóta bejött Magyarországba is. Egyén- és országfüggő.
2010. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeget lefelejtettem, 1 eurot és 1 frankot költöttem (A nyalókát Franciaországban vettem)
2010. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

olaszba megyünk

és folyton úton leszünk tehát szerintem reggelit és vacsit fogok tudni csinálni ebédet venni kell.

nem enni megyek tehát ilyen gyorskajákon élek majd:D

és még valami lenne.

debrecenbe hol a legolcsóbb az euró vétele?

2010. ápr. 24. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!