Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik gyümölcsjoghurt finom?

Melyik gyümölcsjoghurt finom?

Figyelt kérdés

Ma már csak mü joghurtot árulnak,vagy miért nem ízlik?

A gyümölcs darabokat is csak keresem de nincs benne.


2011. jan. 8. 09:05
1 2
 1/16 kisnita ***** válasza:
100%

Nekem a Tesco-s kicsi (fehér pohárban) ami négyes csomagban van nagyon tetszik és van benne egy kis gyümölcs darab is. Illetve az a másik fajta ami kancsó szerű csomagolásban van, nem ivójoghurt, elég sűrű. Abból a meggyes a legjobb. A jogobella nekem túl "erős" ízű, de abban tényleg vannak darabok.

A danon joghurtokat nem szeretem, a nap mint nap egyenesen borzasztó, inkább puding állagú, nem joghurt. :S

2011. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Biztos ez is mű, mint a legtöbb joghurt, de én akkor is imádom a kivis Jogobellát.
2011. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon csinálok magamnak. Veszek 1 natúr joghurtot, villával összetörök 1 kisebb banánt, vaníliás cukrot, és sima cukrot kell hozzákeverni, de lehet helyettesíteni édesítőszerrel. Ezután a joghurttal összekeverni. Nagyon-nagyon fincsi.
2011. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is natúrra áltam át.Amire az van ráírva hogy természetes aromával készült az fürészporból nyert aromát jelent.Na köszi...
2011. jan. 8. 09:18
 5/16 anonim ***** válasza:

A Cserpes gyümölcsjoghurtja valódi, valódi gyümölccsel, és nincs benne zselatin, sem semmilyen színezék, vagy aroma. igaz, hogy 150 ft, de kb 3x annyi van benne.

[link]

ha nem tudsz ilyet venni, vegyél egy sima cba joghurtot,

és keverj hozzá gyümölcsöt!

Vagy végy egy cba joghurtot, keverd el 2l jó meleg(40-50°C) tejben, majd tedd párnák közé. Fél nap alatt megalszik. Ebből vegyél ki egy pohárral, és keverd el nagyanyád lekvárjával! Jó zsíros házi tejből a legjobb.Mézzel és mentával is finom, mint a görögöknél.

Macerásnak tűnik, de hamarabb megvan, mint boltba menni.

2011. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a Cserpes nagyon jó.
2011. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. jan. 8. 09:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jogobella a legfinomabb és az mindig tele van nagy gyümölcs darabokkal.

Kedvencem belőle az epres, meggyes, kivis, szilvás, banános

2011. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
JOGOBELLA !!! a többi nem ér semmit sem...
2011. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs minőségi finom gyümölcsjoghurt, ugyhogy ez rossz kérdés volt. Maximum ezek a gyári aromázott, szinezett szarok amik a joghurt látszatát keltik 1-2 gyümölcsdarabbal

Én Svájcban élek és még a legolcsóbb filléres joghurt is tele van gyümölcsdarabokkal!

2011. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!