Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jártál már így vendégségben...

Jártál már így vendégségben vagy partin, hogy a felkínált ételsorból tényleg nem szerettél semmit? Mik voltak ezek az ételek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit csináltál? Mit illik csinálni?

ma 07:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igazából nekem nem az a bajom, hogyha olyan étel van, amit nem szeretek, hanem amikor nekiállnak tuknálni, vagy kijelentik, hogy "más nincs".


Nem azt kérem, hogy süssön nekem háromfogásos menüt, azt viszont nem hiszem, hogy nincsen fejes sali zöldségek sajt meg joghurt, amit összedobok én magam is 3 perc alatt.

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy nyamvadt magyaros főttételt sem tud megenni, az miért nem hagyja el inkább az országot...? Annyi szép hely van, ahol lehet csigát, hínárt, tücsköt enni.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

#12

Újra ugyanaz a válasz: Mert szerencsére lehet más kaját is kapni idehaza. Miért kéne elköltözni? :D

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Újra a 10-es válaszomat küldöm neked.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!