Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jártál már így vendégségben...

Jártál már így vendégségben vagy partin, hogy a felkínált ételsorból tényleg nem szerettél semmit? Mik voltak ezek az ételek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit csináltál? Mit illik csinálni?

ma 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran járok így. Semmit nem szeretek pl ami húsból van, meg ezen kívül még 1-2 dolog van amit nem szeretek, így gyakran nem nagyon van mit ennem. Udvariasan visszautasítom a kínálást, ha nagyon tukmálnak és erőltetik akkor pedig hazamegyek.
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Felnövök
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Szedsz valamiből annyit amennyivel jóllaksz és megeszed.

Olyan meg noncs hogy valamit annyira nem szeretsz hogy lenyelni ss tudod. Legalábbis felnőtt embernél nincs. Max 1-2 dolog ilyen

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Partin ahol nem az van hogy leultok es esztek es ez a peogram hanem csak szimplan van kaja amit nem szeretsz akkor nem eszel.


Egyébként se vendégségbe se partira nem megyek üres kézzel. És amit viszek azt tuti szeretem.

ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Ha ez baráti társaság, akkor megmondom, hogy köszönöm, nem szeretem, nem eszem. Ebből nem szokott gond lenni.

Munkakörnyezetben viszont rendszeresen van, hogy baromi éhes is vagyok, bunkóságnak is tartanám, úgyhogy kénytelen vagyok valamit enni. Sokszor van ilyen, mert válogatós vagyok. Ilyenkor eszem több kenyeret, köretet, a kajából meg egy nagyon picit.

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem jártam, tulajdonképpen nincs olyan étel, amit ne szeretnék, olyan meg főleg nincs, amit ne ennék meg. Nem egy 8 éves gyerek vagyok, hogy fujjogjak mindenre, ami nem pizza vagy húsleves.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Volt már ilyen, nem szeretek szinte semmilyen tipikus magyar ételt (birkapörkölt, töltött káposzta, halászlé, pacal, kocsonya, körömpörkölt stb). Ahol tudom, hogy csak ilyenek várhatóak, ott eszem előtte otthon, nem éhesen érkezem. Ahhoz meg pont, hogy elég felnőtt vagyok, hogy fanyalogva turkálás és látható szenvedés (mert nehogy azt higgye valaki, hogy nem látszik, ahogy undorral küzd le valaki valamit) helyett határozottan, de udvariasan megmondom, hogy köszönöm, nem kérek semmit, nem vagyok éhes. Ha megkérdezik, hogy azért, mert nem szeretem, akkor azt is megmondom, hogy igen, azért. Sosem szoktam fújolni, így sosem kaptam emiatt semmi lenézést (mondjuk nem izgatna, ha igen, ez is a felnőtt lét velejárója). Aminek a szagától is undorodom (pedig tudom, hogy jól van elkészítve), azt nem fogom megkóstolni sem és pont. Ahogy azt sem újra, amit korábban már próbáltam és nem ízlett.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

#8

Mert szerencsére lehet más kaját is kapni idehaza. Miért kéne elköltözni? :D

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt. Megmondom, hogy bocsánat, nem szeretem. Pont. Semmi nincs ebben, de ha ezen megsértődik valaki, az meg az ő baja.


Pedig nem vagyok válogatós, de volt olyan családi összeröffenés, ahol kecskepörkölt volt a menü (elvből nem eszem kecskehúst - szaftját sem), benne főtt krumplival.

Aperonak és desszertnek meg csak édes dolgok - azokat sem szeretem.


Mondjuk tudtam, hogy ez lesz, úgyhogy vittem magammal sós "rágcsát", meg ettem salátát sajtokkal.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magadfajta lumpenprolik, akik mindennap csak vedelik a Kőbányait, miután hazaértek az összeszerelő droid munkájukból, amit fejlettebb országokban már robotok végeznek, miért nem hagyják el? Otthon persze megcsinálva/leszülve a 3-4 gyerek a semmire, adót sem fizettek, remegve vártok a családira. Semmilyen hasznára nem váltok a társadalomnak, csak kivesztek a közösből, bele nem adtok. Nyugodtan mehetnétek máshova élősködni, nem ennek a pár millió bolondnak a nyakára, aki itthon eltart benneteket, hogy ehessétek a jóóó magyar kaját, mert magatoktól arra sem futja (csak a sörikére, Szofira).
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!