Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdemes venni egy forró...

Érdemes venni egy forró levegős sütőt? Ha igen akkor milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja hogy nagyon jó, van aki az ellenkezőjét mondja...

Főzni nem szeretek, nem is tudok és nagyon nincs is időm rá.

Viszont videókon olyan jól mutatnak az ebben készült ételek. És egy haver is azt mondja hogy nagyon jó vegyek egyet. Magának állítja a hőmérsékletet egyébként? Vagy ez márkától függő? Tehát nem is kell rá nagyon figyelni csak elindítom és kész?


szept. 29. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozok egy ilyenben. Többektől hallottam jót róla.
szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Èn szeretem, de a gáztűzhelyemen mèg a hőfokok sincsenek feltűntetve a sütőnèl. Vègre nem kell azon agyalnom mennyit süljön benne, csak beállítom az időt ès a hőfokot, amit a recept mond ès mehet.
szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Mondjuk én egy olyan albérletben lakom, ahol nincs sütő. Nagyon jó volt, amikor 2,5 év után tudtam végre sütni is ételeket, nemcsak főzni. Azóta is sokat használom, 3 éve. Nem is tudnék màr nélküle élni, napi szinten használom. Gyorsan finom ételem lesz mindig.
szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!