Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdemes venni egy forró...

Érdemes venni egy forró levegős sütőt? Ha igen akkor milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja hogy nagyon jó, van aki az ellenkezőjét mondja...

Főzni nem szeretek, nem is tudok és nagyon nincs is időm rá.

Viszont videókon olyan jól mutatnak az ebben készült ételek. És egy haver is azt mondja hogy nagyon jó vegyek egyet. Magának állítja a hőmérsékletet egyébként? Vagy ez márkától függő? Tehát nem is kell rá nagyon figyelni csak elindítom és kész?


szept. 29. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Én kivárom vele a Black Friday-t.
szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, kihasználnád-e és van-e helyed a konnyhában.


Nekem nam nagy a konyhám és amit meg lehet benne csinálni, azt a sima villanysütőmben is pont ugyanúgy meg lehet. Biztos van létjogosultsága, de én pénzkidobásnak érzem.

szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem olyannyira érdemes volt, hogy ketto is van belőle. A gyerekem is tudja használni, egyszerű, gyors. Az én sütőmnek hosszú idő kell, amíg felmelegszik, az airfryer-nek pár perc. Az enyémen állítható a hőmérséklet és az idő is
szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem. Nem ettem még olyat, ami ne lett volna sokkal finomabb olajban, mint forró levegős sütőben.
szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

4, ennek eleve nem az a célja, hogy kiváltsa az olajban sütést.

Én szeretem, sokat használom. Sütőtök 20 perc... Vagy nyáron nem melegíti a lakást a gázsütő, mert ebbe dobom be a csirkét, oldalast, bármit.

szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk volt, de teljesen feleslegesnek bizonyult, pár alkalommal próbálgattuk, aztán eladtuk. A villanysütőnk mellett sem adott az égvilágon semmi pluszt. Egyedül élő testvérem ódákat zeng róla, de nála gáztűzhely van, amit utál, ezért szereti jobban az air fryert.
szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapvetően az olajban sütős dolgok kiváltására vettük (sült krumpli, rántott húsok, ilyesmi). Az egy áldás, hogy nem úszik olajszagban a lakás, most pl épp bundáskenyér sül benne. :)

Nem állítom, hogy megváltotta az életem, én azért nem vagyok olyan elvakult, hogy még a rizst is ebben főzzem mondjuk, de hasznos kis kütyü, nem bántam meg.

(Tegyük hozzá, nekünk egy viszonylag egyszerűbb Lidl-s modellünk van, pont azért, mert bizonytalan voltam, és nem akartunk rá sokat költeni. Kicsit jobban zsebbe nyúlva már sokkal sokoldalúbb kütyük vannak.)

szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Mi nagyon szeretjük. Nem mindegy, hogy egy főre az ember beledob 1-2 csirkecombot, és 25-30 perc múlva kész is van, vagy pedig emiatt is tepsi, kikenni, bele akkor már nem egy főre való comb, és sütőben nem fél óra alatt van meg. És eheted unásig.
szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Apámnak van, ő nagyon szereti. Vesz mindenféle mirelit cuccot, és ebben pikkpakk kész van. 1-2 főre ideális.
szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha van egy normális, új, légkeveréses sütőd, akkor halál felesleges. Régi gáztűzhely mellé esetleg megéri, ha jobb árban van, mint egy új sütő+főzőlap lenne.
szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!