Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől romolhatott meg?

Mitől romolhatott meg?

Figyelt kérdés

Egy nagyáruház kifőzdéjéből hoztam haza tegnap kétféle pörköltet, már este, 50 %-os árengedménnyel.

Mire hazaértem, büdös volt mindkettő, meg forrt, bugyogott.

Mitől, mikor már meleg sincs?? Így kidobtam 2 ezer forintot az ablakon. Rendesen sírni tudnék.

Ezek hogy tehetik meg, hogy hűtés nélkül van kint a kaja egész nap??


szept. 14. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vitted vissza?
szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert már hazajöttem. Az áruház meg bezárt.
szept. 14. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, honnan gondolod, hogy egész nap hütés nélkül volt? Ezt nem tehetik meg, nap közben folyamatosan hütve van!

Másodszor egy étel általában nem a melegtöl romlik meg (föleg nem egy nap folyamán), hanem szennyezödés kerülhet bele, pl kenyér, tészta, használt evöeszköz, stb.

Harmadszor ha ennyire olcsón akarsz valamit venni, abban mindig benne van, hogy rossz minöség.

szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy olcsó. Nekem így is drága volt. Siratom a kétezer forintomat. Nekem az nem mindegy.
szept. 14. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki siratja a kesst... Az nem veszi a kész ételt, hanem olcsóbban maga csinálja...


Attól, hogy aznap már nem zudsz visszamenni, az nem jelenti azt, hogy másnap nem tudsz bemenni reklamálni.


Én is megtettem amikor a pizzából kilógó fém mosogatószivacs drótját kóstoltam meg ajkaimmal, amiket csodásan elvágott.


Nyitáskor már ott voltam!


Nah az volt az utolsó, hogy én kész ételt vegyek számba.


Balatonparton is a romlott hamburgert egyből visszavittem. Játszották a hülyét, hogy annak nincs semmi baja, szaga... Pedig a társaságunkban mindenki arcára kiült az igazság, amikor velük is megszakoltattam.


Nem akartak visszatéríteni sem... Majd a kamu "nincs ennek semmi baja" szagolgatása után elvettem az orra alól és kivittem a többi vendéghez jó hangosan, hogy szagolják meg ők is, mert hazugnak állít be a kajárda!


Égett a feje a 2 üzemeltetőnek... Vendégek egy részének elment az étvágya, másikak is ellenőrizni kezdték ételeiket s bizony voltak ott gondok.


Pulthoz mentem ismét:

"kérem a pénzem 2xesét,mert még hazugnak is állítottál be és további probléma nélkül távozok. Pl nem teszek hivatalos lépéseket."


Egyből fizetett és távoztunk.


Minden ismerősnek jeleztem ezt a helyet is. Neten is posztoltam, hogy oda senki szerettem, ismerősöm ne menjen.

szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
HA sokallod a 2000 Ft-ot, akkor veszel húst és megfözöd otthon fele annyiért.
szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!