Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől romolhatott meg ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől romolhatott meg ennyire?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb 2éve vagyunk egyutt de az utobbi egy ev nagyon rossz ide kellet koltoznie hozzank es onnantol kezdve nagyon megromlott a kapcsolatunk nem tudunk beszelgetni mindig veszekszunk

O mar sokszor mondta hogy akkor hagyjuk ezt az egeszet de nem akarom mert en szeretem viszont en javitani se tudok a kapcsolaton

Probaltam sokszor de o nem csinalt semmit erte

Ha valaki tud segiteni annak szivesen kifejtem reszletebbesen addig meg ebbol probaljatok valamit kihozni legyszives😅


júl. 7. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinik vagytok. Nem erre a korosztályra van kitalálva a komoly kapcsolat, pláne nem az együttélés.
júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinte kommunikáció elég fontos dolog. Ha neki sok vagy, akkor sok vagy.

Ennyiből elég kevés derül ki, de lehet, hogy neki ez túl gyors, tipikus, hogy féltékeny, kontrollmániás az egyik fél, és az a másiknak jogosan terhes.

Talán jó lenne elbeszélgetni a céljaitokról, közös vágyaitokról, mert ha mindketten egészen mást akartok, akkor nem kéne erőltetni.


És sokan vannak úgy, hogy azt hiszik, hogy szeretik a másikat, miközben csak kapaszkodnak bele, szipkázzák az energiáját, és megfojtják.

júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sajnos az összeköltözés sok mindent meghatároz, lényegében eldönt mindent, hiszen mindig együtt vagytok kivéve addig amíg dolgoztok, suliztok. Ha azt érzed nem működik, ne azért maradj vele mert ott lakik. Akkor mondd ki és merj lépni.
júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bár ez egyáltalán nem könnyű tudom, én is voltam már ebben és vagyok is sajnos, annyi, hogy nem élünk együtt, tehát így látom, hogy küzd-e az egészért vagy hagyja.
júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bennem a kor is felmerült. Hány évesek vagytok? Azért a tiniknél nem annyira jellemző az összeköltözés, és ha mégis, akkor gyakran valami sántít.


Az is előfordulhat, hogy csak valamiféle otthonról menekülésbe költözött el, de közben magával sincs rendben, és ez csapódik le a másik félen, és már elege van.


Ennyi infóból semmi nem derül ki, honnan a rákból tudjuk, hogy mi van?

júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!