Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok ilyet utalás...

Tapasztaltatok ilyet utalás választása esetén?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor rosszak a gépek vagy/és nem ismernek fel ezt - azt ezek már "megszokott" dolgok, ahogy az is előfordul valaki napokkal később látja csak a számláján a pénzt, de ma ami történt velem nekem új.

QR kód beolvasása pipa nevemen köszönt a gép, beteszem flakonokat kifizetésre rányomok ahogy mindig erre feladja jótékonykodni akarok vagy utalványt kérek? Ez most mi a sz@r, ez lesz az új hiba hogy közbe kidob ( legalábbis feltételezem az történt )? Járt már valaki így? Kár nem ért, mert ott a voucher rendben csak ugye nem azt akartam.

Normál tempóban csinálok mindig mindent tehát még az sem lehetett a gondja ( és eddig soha nem is volt) ne nyomnék egyből a kifizetésre, nem is értem...



aug. 5. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Redditen olvastam több ilyet nem mondanám ritkának, de én még nem futottam bele le is kopogom.
aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11

Köszönöm nem láttam ott a témát, de rákeresek akkor.

aug. 6. 08:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálja ezt a gép biztonsági okokból ha nem nyomsz időben a kifizetésre. Jóban vagyok a boltban dolgozókkal ahova járok és velem párszor volt már ez, mert beszélgettem és picit később nyomtam rá már nem érdekelte gépet, de olyan is volt fel sem adta csak a papírt nyomta egyből. Lehet érzékenyebb ahol voltál nem tudom egységes - e hány másodpercet vár, de ha már nem dobálsz be semmit azonnal nyomj a kifizetésre, mert sok tétlenkedést nem tűr azt már észre vettem.
aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13

Elvileg nem voltam lassúbb, mint máskor, de köszönöm írtál figyelni fogok rá külön.

aug. 6. 18:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor csinalja ezt ha nincs vagy akadozik az internet kapcsolat. Mivel a banki utalashoz az kell.

Ha nem tetszik h kupont ad, akkor azt keszpenzre atvalthatod. ( kotelesek atvaltani )

tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15


Igen ez volt a hivatalos válasz is ( közben kaptam ), hogy valószínűleg átmenetileg adott helyen nem volt internet kapcsolat és ezért szakította meg.

A vouchert tudom kötelesek kifizetni az más téma.


Köszi a válaszodat azért, valóban ez a " megoldás".

ma 00:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyebkent a zavartalan mukodtetes a bolt feladata, tehat minden autamatas problemaval a boltot kell zaklatni. Még ha ők le is pattintanak. A mohu max meg tudja mondani mi volt a gond de szervizelni pl nem tud. Ezt a boltnak kell lemeccselni a gyartoval.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!