Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok ilyet utalás...

Tapasztaltatok ilyet utalás választása esetén?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor rosszak a gépek vagy/és nem ismernek fel ezt - azt ezek már "megszokott" dolgok, ahogy az is előfordul valaki napokkal később látja csak a számláján a pénzt, de ma ami történt velem nekem új.

QR kód beolvasása pipa nevemen köszönt a gép, beteszem flakonokat kifizetésre rányomok ahogy mindig erre feladja jótékonykodni akarok vagy utalványt kérek? Ez most mi a sz@r, ez lesz az új hiba hogy közbe kidob ( legalábbis feltételezem az történt )? Járt már valaki így? Kár nem ért, mert ott a voucher rendben csak ugye nem azt akartam.

Normál tempóban csinálok mindig mindent tehát még az sem lehetett a gondja ( és eddig soha nem is volt) ne nyomnék egyből a kifizetésre, nem is értem...



aug. 5. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit zavaros,igen.

Szóval miután végeztél kidobott?

Vagy csak feladta a két lehetőséget?

aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ha neked nem érthető, ahogy és amit leírtam akkor biztosan nem te vagy az én emberem, de közben írtak már ketten privátban, hogy náluk is előfordult ( ők valahogy tudták értelmezni, amit olvastak durva ) úgyhogy sajnos akkor ez nem ritka és még lehet is rá számítani.

Mondjuk az érdekes mind a hármunk esetén Aldi boltjában lévő gép csinálta máshol nem, lehet csak őket kell kerülnöm viccesre véve a dolgot. :)

aug. 5. 16:11
 3/17 Kólauborkával ***** válasza:
79%

Szerintem is elég zagyva lett. Le a kalappal az előtt, aki megértette.

(Én nem jártam még hasonlóan, bár 1x vittem vissza az összegyűlt cuccokat)

aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen én írtam nekik és mohu azt válaszolta, hogy előfordul volt már rá panasz dolgoznak a fejlesztésen a kollégák hogy a jövőben ne legyen.
aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam,de csak kétszer az okát nem tudom.Az szerencsés ilyenkor nem veszik el a pénzünk hanem automatikusan kiadja a papírt helyette akkor is ha semmire nem nyomsz. Valami porszem kerül szerintem ilyenkor a gépezetbe.
aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm válaszod.
aug. 5. 18:01
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Igen el nem tűnt az is valami.

Köszönöm leírtad.

aug. 5. 18:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még nem találkoztam ezzel csak hasonlóval a kódom érzékelte nevem nekem is ott volt aztán bedobáltam energiaitalos meg vizes palackokat és a végén megint be kellett olvasnom így volt csak jó! Az egész elején volt azt hittem kezdő hiba, de akkor aktuális még csak én nem futok bele azóta.
aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem
aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8

Az is érdekes, de neked legalább engedte a végén újra.

Köszi a választ, azóta többen írtak FB csoportban, hogy így jártak úgyhogy lehet valami központilag is volt most, mint 07.28. csak akkor a számlára nem kapták meg sokan a pénzt ( én abból szerencsére kimaradtam ).

aug. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!