Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS!! Valaki aki rendelt a...

SOS!! Valaki aki rendelt a mindent olcsón.hu oldalról annak mennyi idő volt mire vissza utaltak az árura az összeget?

Figyelt kérdés

Mert rendeltem egy gépet teszem hozza bekapcsoltuk nem ment semmi azonnal jeleztem a kedves “barbara” nevű holgyemenynek, küldött futár minden elvitte a termeket mondta a nő megérkezik az áru jelez így is volt kert szamla számot amire utalnak nade

Ennek már bő egy hete 3oraja írtam a holgyikenek hogy nem érkezett az összeg meg mindig meg azóta se kep se hang, tehát akinek volt velük már dolga jelezzen már valamit mert nem

Hagyom ennyibe hogy elviszik a pénzem, egyáltalán nem azt árulják amit az interneten ott hirdetnek meg kellene szüntetni az egesz céget úgy ahogy van !!



#internetes vásárlás #Mindent olcsón #Utalás stb
2023. ápr. 11. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Általában máshol is több hét, mire vissza utalnak.
2023. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szar cég, gagyi cuccokkal, ócska ügyfélszolgálattal. Nézd meg róla a véleményeket!

Készülj fel a harcra, de remélhetőleg előbb-utóbb visszakapod a pénzed, bár nem kapkodják el. Azt azért az 1 hétbe kalkuláld be, hogy 4 nap ünnep volt!

2023. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vélemények....

[link]

2023. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oo te jo ég… utána se néztem az oldalnak gondoltam csak nem lehet semmi probléma dehát igen soha többet innen!!! Hat ez a procedúra már az ünnep előtt kezdődött jóval sajnos.. de persze számításba vettem, irt is a hölgy hogy csúszás volt és hogy meg sürgetik a dolgot hat igazán kiváncsi leszek.
2023. ápr. 11. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ismeretlen cég esetén mindig-mindig-mindig nézd meg a véleményeket!

Ráadásul emellett a cég mellett még van vagy 6 cége ugyanannak a tulajdonosnak, csak más-más néven, de ugyanazzal az ügyfélszolgálattal és ugyanazzal a telephellyel, ugyanazokkal a bóvlikkal.

Manapság nem árt óvatosnak lenni, rengeteg ilyen van!

2023. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikeresen vissza utaltak a pénzt, igaz hogy nagyon nagyon nehezen de vissza kaptam !!! SOHA SENKI NE RENDELJEN INNEN EGY RAKÁS SZEMET OLDAL !!!-.-
2023. ápr. 12. 16:25
 7/8 anonim válasza:
Én a Globál X-Trada kft-től rendeltem 21. ben, és a mai napig nem fizették vissza . Az is egy ocska cég!
2023. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ooo sajnalom!! Én is elég nehezen de vissza, vissza kaptam a pénzt, elég nagy szemetek ha meg válaszra se méltattak teged 14napos jogviszony csere állt a rendelkezesedre ha ezt is letojtak helyedben írtam volna a fogyasztóvedelemnek.
2023. ápr. 21. 14:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!