Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha strandra mégy/mentek a...

Ha strandra mégy/mentek a családdal, mit visztek élelmiszert és innivalót vagy mindent ott vesztek?

Figyelt kérdés
júl. 21. 07:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Apró, 4 sör befogadóképességű mini hűtő táska/szatyor van melóba rendszeresítve, strandra is ezt visszük 4db sörrel és/vagy üdítővel. Többet nem is vinnénk, mert idővel azért ebben is megmelegszik a behűtött ital.

A többi veszük helyben a strandon. De ezen a négy italon azért spórolunk kb 1500-3000 Ft-ot, amilyen árak vannak a strandon.

júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
semmit.
júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal ha megyünk akkor viszünk hideg sört meg esetleg valami bolti pékárut, chipset. Kajálni ritkán szoktunk.


Családdal általában eszünk valamit a strandbüfében.


Üdítőre nincs igazán igényem, jó a víz vagy a sör.

júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőtáskában saját készítésű jeges tea, ennyi, amit viszünk. Ott eszünk egy lángost, az bőven elég.
júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kulacsot viszünk vízzel, amit újratöltünk, innivalóra nem költenék. Ételt viszont helyben veszünk, a büfézés beletartozik számomra a strandolás élményébe.
júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%
fehér szalonnát pár fej vöröshagymával, meg pálinkát.
aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen strandra, pl. városi zárt strandfürdőbe, vagy balatoni fizetős strandra, vagy szabadstrandra, és hogy mennyi időre.

Rendszerint semmit se viszek, mert csak annyi időre megyek, amíg a vízben vagyok, utána hazamegyek és otthon eszek előtte vagy utána, ahhoz pedig a legközelebbi szupermarketban vásárolok be. Esetleg egy félliteres vizet viszek magammal a bicikli kosarában.

aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Évtizedeken át szendvicseket vittem, de melóhelyre is azt viszek legalább reggelire és mostani évben jutott eszembe következő. Elkezdtem sültkrumplit sült virslivel vagy házi lángost vinni tömbsajttal. Először úgy ettem a lángost a tömbsajttal, mint a paraszt a szalonnát. Mindenki csodálattal nézett, hogy mekkora ötlet. :D :D Szombaton barátom hozott tejfölt a lángosomhoz, így rádaraboltuk a sajtot a tejfölös lángosra. Nem fogok drága lángosért várakozni, még 900 Forintos bolti tésztából is 9 közepeset sütök. Valahogyan megvan a feeling-je ennek is, hogy én igazi strandkaját készítek otthonnal. Emellett tokaji bor is volt nálunk. Így is lehet jól élni.


35/F

aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18+

Illetve szombaton boltból vittem magammal két gyümölcsös sört kettőnknek. De egyébként ez ritkaság nálam és már az ára miatt is az. Igazából nincs szükségem a sörre és a borra sem, hogy óriási röhögés legyen bármiből.

S amúgy kis hűtőtáskám van, elég hideg vizezés bele, aztán befér hátitáskába vagy sporttáskába. Helyzetfüggő, hogy italt befagyasztok-e. Most nem fagyasztottam.

aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Még egy, bocsánat!

Néha-néha előfordult, hogy strandos kajáldában ettünk. Én például sültkrumlit rántott sajttal vagy hotdog-ot. De soha nem szerettünk ott várakozni és én nagyon válogatós is vagyok. Tehát k.b. nem lehetett tudni, hogy lesz-e nekem jó kaja. Gyerekként pedig még éhesebb típusú dagiként simán megettem tízóraira a szendvicset és kajáldából ehettem ebédet. De általában inkább tuti módon vittünk szendókat. S akkor most az évben untam meg, hogy állandóan hideg szendó. De ilyen elszállt árakkal még ritkább lesz, hogy én kajáldára szánjam rá magamat. Inkább az időmet szánom rá, hogy előző estén készítek kaját. A sültkrumpli még viszonylag egészséges is.

aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!