Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kotyogós kávét hányszor...

Kotyogós kávét hányszor főzhetek le? (gyorsan légyszi)

Figyelt kérdés
Szívesen innék egyet:) de mindig újratöltöm, most ehhez nincs kedvem, meg nem biztos, h. túl gazdaságos minden nap újratölteni, kidobni. Tnap is főztem, megittuk, még bent van a kávé a főzőben, lefőzhetem azt még1szer? (zárójelben megjegyezném, nincs rám túl jó hatással, utána egy picit rosszul érzem magam, szóval lehet, h. nem lenne baj, ha nincs már benne koffein:) viszont a tejeskávét szeretem:) nem akarom lemondani róla)
2010. okt. 7. 11:58
1 2
 11/12 DrGoyobis válasza:
100%
Jelentem en most ittam meg egy jo adag zaccot, kotyogosbol 1x lefozes utan. Igaz, adtam hozza kis frisset is es cukrot, izles szerint, de (nalam) mukodik. Rendszeresiteni fogom nagy esellyel! Nem tudom evente hany tiz/szazezer vagy millio tonna a kidobott zacc, de en mostantol kevesbe dobok rajta ;)
2022. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hali

Kiserleteztem én is. 6db filteres fekete teát kivágtam a filterből és bele a kotyogosba. Rá a kávé. A tea miatt főztem le újra. Első és második főzet összeöntve egész ok.


Mostanában fűszerekkel iszom. Fahéjat elkeverek egy kevésben és utánaöntöm a többit, mivel lebegne a tetején. Szokott még belemenni szegfűszeg, gyömbér, babér, kardemom, mind őrölt formában. Ezeknek mind van külön is jó hatása. Az az elméletem, hogy a koffeinnal keverve még jobbak lesznek.

febr. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!