Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kotyogós kávét hányszor...

Kotyogós kávét hányszor főzhetek le? (gyorsan légyszi)

Figyelt kérdés
Szívesen innék egyet:) de mindig újratöltöm, most ehhez nincs kedvem, meg nem biztos, h. túl gazdaságos minden nap újratölteni, kidobni. Tnap is főztem, megittuk, még bent van a kávé a főzőben, lefőzhetem azt még1szer? (zárójelben megjegyezném, nincs rám túl jó hatással, utána egy picit rosszul érzem magam, szóval lehet, h. nem lenne baj, ha nincs már benne koffein:) viszont a tejeskávét szeretem:) nem akarom lemondani róla)
2010. okt. 7. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemes újra lefőzni, abból már csak egy híg, ízetlen valami lesz, ami nyomába se ér a kávénak.
2010. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó, legyen, újrafőzök, köszi, h. írtál
2010. okt. 7. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer vendégségben ilyen újrafőzött löttyel kínálták a párom, hát örültem annak, hogy nem kávézom.
2010. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Újra kell mindig tölteni, zaccból kávét főzni megint... Eszembe se jutna soha.
2010. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
fúú nehogy ezen spórolj. ihatatlan lötty lenne belőle.
2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A darált kávéból nemcsak koffein oldódik ki hanem más aromaanyagok is, nincs értelme mégegyszer főzni.
2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jójó:D újrafőztem, megittam:D köszi mindenkinek(K)
2010. okt. 7. 12:57
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Eszembe be se jutna. Pedig nekem is kotyogós van!
2010. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%

Jajj kedves mindenki! Szegény Kérdező nem az egyéni ízlésetekre volt kíváncsi, hanem az igazságra. Elég régi a kérdés, csak most akadtam rá véletlenül, mert bennem is felmerült a kérdés. Én is szeretem a kávét és ugyanazért mint a Kérdező, énis le szoktam főzni mégegyszer. Tejeskávénak tökéletes. :)


"Mivel a kávézacc maradék, azt a benyomást kelti, hogy nem jó ötlet elfogyasztani, pedig valójában értékes tápanyagokat tartalmaz és tele van antioxidánsokkal."


Úgyhogy kedves Kérdező, csak bátran! :)

2019. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a kávézacc nagyon értékes tápanyagokat tartalmaz és rengeteg mindenre felhasználható a háztartásban. Lehet újra kávét főzni belőle, de a csökkent aromát és koffeintartalmat figyelembe kell venni. Bátran kisérletezz és ne hagyd hogy az átlag magyar maradiság visszafojtson.
2019. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!