Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Két napra főzhetek gombát?

Két napra főzhetek gombát?

Figyelt kérdés
Vasárnap mindig 2 adagot főzök, hogy hétfőn már ne kelljen. Holnap a család gombás húst szeretne enne. Ha dupla adagot főzök, és beteszem a hűtőbe azt megehetjük még hétfőn?
2010. nov. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát engem gyakran megmosolyognak miatta, de gyerekkoromtól kezdve úgy nőttem fel, hogy gombás és halas dolgokat csak 1 nap eszünk. (kivétel ez alól a halászlé, de arra is mindíg extra figyelmet fordított anyu). Mivel mondom, így nőttenm fel, ezért a mai napig így csinálom. nekem már nem is esik jól másnap, de ezt bizti csak bebeszélem magamnak.
2010. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap főztem gomba pörköltet.Mais eszünk belőle, meg talán még holnapra is marad.Benn van a hűtőben, és mindig csak annyi van melegítve, amit kiszedünk magunknak a tésztához.

Mindig így van.Soha semmi bajunk nincs tőle

2010. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig 3 napig eszek gombát, ha főzök!Legyen az levesben, vagy paprikás. Soha semmi bajom nem volt még tőle! :D
2010. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
?? én ezt nem értem.. mióta az eszemet tudom, amit anyum szombaton főz, azt jövőhét péntekig(ha marad) esszük, és semmi bajunk nincs.. nálunk mindig "hűtős kaja" van
2010. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!