KezdƑoldal » Ételek, italok » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Baratom kint hagyta ejszakara...

Baratom kint hagyta ejszakara a TOJASOS etelt, megennetek meg?🙄

Figyelt kérdés

Ilyen rakott besameles sonkas tesztat csinaltunk, a sonka miatt nem aggodok, abban tobb foldrol osszekapart piszok lehet, mint hus, de a tetejere fott tojas szeleteket raktunk. En elaludtam tegnap koran, meg forro volt az etel, kint volt a pulton, most reggel lattam, hogy a sutobe rakta csak be, nem a hutobe.

Vendeglatasban dolgozott, miert csinalja ezt?😭 Lehetek szalmonellas a tojastol, inkabb szedjem le rola? O fixen meg fogja enni, multkor csinalt labasban egy nagy adag teat, az is egy hetig kb a pulton volt, nem rakta hutobe es abbol ivott folyamatosan, hiaba mondtam, hogy a peneszgomba mar azelott kialakul, hogy te latnad azt, neki teljesen 8, mindent megeszik, megiszik ami nem rohad lathatoan.

Szoval mi legyen a tojassal? :(


2022. dec. 11. 05:20
1 2
 11/13 anonim ***** vĂĄlasza:
0%

7-8 vagyok, köszi a lepontozåst!


Mivel az eddigi vĂĄlaszolĂłk nem hĂ­vtĂĄk fel a figyelmet a tĂ©szta ilyen tĂĄrolĂĄsĂĄnak a veszĂ©lyeire, Ă©s ezzel sikerĂŒlt bizonyĂ­taniuk a totĂĄlis dilettantizmusukat, Ă­gy egy ilyen tĂĄrsasĂĄgban a lepontozĂĄst dicsĂ©retnek veszem! :D

Az meg kĂŒlönösen ironikus, hogy mĂ©g ti kritizĂĄljĂĄtok a kĂ©rdezƑt a hozzĂĄ nem Ă©rtĂ©se miatt, pedig ezek alapjĂĄn pont annyira vakon vagytok mint Ƒ! :D)))

2022. dec. 11. 07:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/13 anonim ***** vĂĄlasza:
7%

"Szakacskent dolgozott."


RemĂ©lem a hangsĂșly a mĂșl idƑn van... Így is bƑven fel van hĂ­gulva a szakma olyanokkal, akik tĂ©vĂ©bƑl tanultak "fƑzni" nincs szĂŒksĂ©g az ilyen rĂ©tegre.

Üdvözlettel: egy mĂĄsik szakĂĄcs, aki Ă©rt is a szakmĂĄjĂĄhoz.

2022. dec. 11. 08:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/13 anonim ***** vĂĄlasza:
82%

Igen, Ă©n is mindent kinn hagyok, hacsak nem 38 fok van a lakĂĄsban.


Egy Ă©jszakĂĄt kibĂ­r, mĂ©g egy tejszĂ­nes tĂ©szta is, Ă©s a pizzĂĄt pl sohasem tesszĂŒk hƱtƑbe.

2022. dec. 11. 12:03
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!