Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokás társasházba...

Hogyan szokás társasházba kaját rendelni?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy hülyeséget kérdezek. Foodpandán szeretnék kaját rendelni és eddig családi házban laktam, ott pedig egyértelmű a dolog. A társasház ahol lakom egy zárt udvarban van, tehát nem tud bejönni senki csak kulccsal vagy a kapun átnyúlva megnyomva egy gombot (nincs kód, kaputelefon sem, semmi), és a lakások sincsenek számozva. Ezt bonyolult lenne mind leírni a megjegyzésben ugye? Egyszerűbb, ha lemegyek érte és átveszem a kapuban. Ezt ilyenkor illik beleírni a megjegyzésbe vagy sem, majd hív és vár?
2022. márc. 10. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ahogy irtam. Telefonal majd.
2022. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a liftben vannak össze vissza a gombok, a félemeleteket emeletként jelölték, de valami hihetetlen ostobán, így volt hogy az előre fizetett kajám majdnem másnál landolt.

Én beírtam mindent a megjegyzés rovatba, azóta ügyesen megtalál minden futár.

2022. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlbonyolítani "nincs csengő, kérem, hívjon". Csak figyelj rá, hogy legyen hang stb., hogy fel is vedd, ha hív. :)
2022. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
megjegyzésbe beírom, hogy: nincs kaputelefon csörögjön meg a futár
2022. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán profi futárok azt is tudják, melyik (nyitott) ablakon kell behajítani a csomagot..
2022. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

mi a H utcában lakunk, míg a bejaárat a Gy zsákutca véégn van. onna is még több épület, és az emeleten is még van 24 lakás. szóval egyszer megírtunk egy 4 soros szöveget és minden appba azt írjuk. a futár még hálás is, hogy mindent tud rögtön, nem kell gondolkoznia


te is leírhatod hogy 342-es csengő - becsönget, szólsz h lemész és lemész

vagy hogy hívjon fel lécci és kimész

2022. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!