Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kompakt ételeket...

Milyen kompakt ételeket ismertek? Vásárolható s otthon is elkészíthető kivitel is érdekel

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 10:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Itt csak egy napról van szó sőt inkább fel nap. Azt én is csináltam hogy ilyen zsebrevágható üvegben [link]


Földimogyorót 🥜 vittem és időnként szó szerint kortyolgattam azon gondolkozva folyadéknak minősül e...

2022. febr. 4. 16:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Hamburger,pizza, tortillak, fagyi, jégkrém, szendvics, tömlős sajtkrèm és májkrém, fornetti, péksütemények, pékáruk, édességek, sós rágcsák, szeletelehető nem túl krémes sütemények. Abonett, pufasztott rizsszelet, az összes keksz fèlesèg, energiaszeletek, müzli szeletek, gyümölcsök és zöldségek, husgolyok, rántott hús
2022. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy máshol is van-e, vagy csak nálunk itthon házi "kreálmány", mi úgy hívjuk: pecsni. Hasonló küllemű mint a tócsni vagy a tarkedli.

Tojássárgáját felverjük (úgy mint a rántottának), teszünk bele lisztet, felkockázott párizsit, sót, őröltborsot, őrölt szerecsendiót, és vegetát, majd evőkanállal adagolva egy serpenyő kevés olajban kisütjük.

2022. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jól hangzik.
2022. febr. 7. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!