Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kompakt ételeket...

Milyen kompakt ételeket ismertek? Vásárolható s otthon is elkészíthető kivitel is érdekel

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit értesz "kompakt" étel alatt?
2022. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt hogy nem kell hozzá kés villa de meg asztal se. Csak két kéz vagy esetleg csak egy. Pl. Egy rántott hús zacskobol gyaloglás közben megehehető de ha van hozzá körét is akkor már nem. Girosra szendvicsere ez már mérsékelten igaz mert jobban széteshet.


Sima sült csirkecomb van egyéb húsban nincs hozzá szénhidrát S egy külön szelet kenyér macerásabb. A hamburger közelít de ott is vannak krémek amitől nehézkesebb.


És ha se ártana ha az eddig feloroltalnal egészségesebb lenne. Csoki s hasonlókrol ezért nem beszéltem mert nem a puszta jól lakás érzése lenne a cél.

2022. febr. 4. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Zöldség, gyümölcs. Abonett.
2022. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A leírt kritériumok alapján elsőre a tócsni jutott eszembe.
2022. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Fasírt golyók, zöldség tócsnik (ahogy írták előttem), édes tócsnik (túró alapú, gyümölcs is mehet bele, babacsinta alapból kiindulva), nem folyós gyümölcsök szeletelve (főleg alma; illetve szőlő). Szendvics egyben marad, ha melegszendvics sütőben összesütöd.
2022. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Banán.

Nem kell hozzá csomagolás, egyszerűen bontható és ehető, hamar és maszatolás nélkül elfogyasztható. Sok benne a fehérje, de a szénhidrát is.

Kiváló minden olyan fizikai tevékenységnél ahol nincs idő kajálással pöcsölni, menet közben kell enni.

2022. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak egy hátránya van:. Jobban érzékeny a nyomásra mint az elso pelda szerinti rantothus. De pl. Azonnal megveve s megeve tényleg jo
2022. febr. 4. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elégge limitálja ha egy villa se lehet. Szendvics, tortilla wrap, quesadilla. Sparban elég jagy nálunk ilyenekbol a valasztek, ami keszen kaphato
2022. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a kérdező célja, de én több napos civilizációtól távol eső túrákra energia és fehérjeszeleteket szoktam vinni, meg zacsis aszalt gyümölcsöket és olajos magvakat.

Közel ideálisan lehet a ch/zsír/fehérje bevitelt biztosítani, nem kell előkészíteni (nem kell melegítő, evőeszköz, tányér), kis helyet foglal, széles hőmérsékleti tartományban fogyasztható (pl egy szendvics -12°C-ban nem okoz túl nagy élvezetet), nem kényes (ellenáll víznek, melegnek, hidegnek, nyomkodásnak).

Változatos, 4-5 napon keresztül nem unja meg az ember, nincs az, hogy a 4. étkezésnél már undorral tömöd be.

Egy hátránya van, fajlagosan drága megoldás - de az előnyök miatt még így is megéri.

2022. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tortilla wrap, falafel, aszalt gyümölcs.
2022. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!