Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megéri otthon főzni egy főre...

Megéri otthon főzni egy főre vagy inkább a rendelés éri meg ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 18:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 19-es! :) Mégis milyen jogon sértegetsz te engem ismeretlenül? A kérdező feltett egy kérdést, én pedig leírtam a véleményemet és a tapasztalatomat. Te talán nem azért vagy itt, hogy a kérdésére válaszolj? Nem kell, hogy egyetérts velem, hisz mindenkinek más a véleménye bizonyos dolgokról, mégis aljas módon belém kötsz és sértegetsz. Ha neked olcsóbb főzni, akkor tegyél így. Nincs ezzel semmi gond, ahogy azzal sem, ha valaki rendel inkább.
2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#21

Na akkor fussunk neki még egyszer!

Nem az a gond, hogy rendelsz! (Én is szoktam)

Az a gond, hogy ennek alátámasztására hülyeségeket írogatsz és amikor a szádba rágják, hogy miért baromság, akkor sem látod be!


Egyébként a kérdés úgy szólt, hogy

"Megéri otthon főzni EGY főre vagy inkább a rendelés éri meg?"

Ha azt írtad volna, hogy neked drága az időd, vagy utálsz főzni, azt mindenki simán elfogadta volna, mert van ilyen.

De azzal, hogy OLCSÓBB rendelni, mert te 2200-at fizettél 1,5 kg karajért, már ne is haragudj, de helybe mentél a pofonért!

2021. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak egy kiragadott példa volt, nem kell mindenbe belekötni. Nyilván vannak olcsóbb ételek, de ugyanakkor még mindig azt vallom, hogy iszonyatosan drága minden. De nem szeretném tovább folytatni ezt az értelmetlen vitát veled, további szép napot kívánok.
2021. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23

Igen, drágaság van, ezt senki nem vitatta!

Csakhogy a kiszállítóknak is drágaság van ezért vagy árat emelnek, vagy az adagokat csökkentik. De ha így hagyják is, akkor is busás hasznuk van, nem véletlenül csinálják.

Akármit írhattál volna, a kelkáposzta főzeléktől kezdve, folytatva a grízes tésztával és befejezve a Wellington bélszínnel, kiszállítva 15x-ét fizeted a bekerülési értékének.

Ez tény!... de egyszer már le lett vezetve neked.


Tehát a kérdésre, hogy "Megéri e..." minden egyéb válasz jó, kivéve a tiédet, hogy ANYAGILAG megéri, mert olcsóbb.

Ezért a vita valóban totálisan értelmetlen, neked is minden jót!

2021. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
3000 Ft-ért rendelhetsz egy adag bolognait egy étteremben, vagy kb ugyanennyiből lefőzöl annyit h napokig azt eszed... na hát melyik éri meg jobban...
2021. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!