Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megéri otthon főzni egy főre...

Megéri otthon főzni egy főre vagy inkább a rendelés éri meg ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy mennyire nyűg neked a főzés, illetve hogyan viszonyulsz a mélyhűtött ételhez(nyilván egy adagot főzni nem érdemes, de 3-4 napig nem szeretnéd ugyanazt enni).
2021. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha ésszel szervezed (és szeretsz főzni), akkor mindenképpen megéri otthon főzni.

Egyrészt olcsóbb, mint minden más megoldás, másrészt tudod, mit tartalmaz, harmadrészt meg olyan, amilyet te szeretsz.

2021. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet komoly izletes ételt keveset kesziteni csak nagy adagokban ,tehát ebből a gyors dolgok kiesnek mert egyszerű gombás sonkás rantottat sült burgonyát bundas kenyeret barmikor . A kiszallitás és a kiszolgàlt dolgok drágák . ( Kínaiakban nem bízok a jo konyhák drágák vagy kifosszák őket percek alatt ...) .
2021. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Anyagilag nem tudom, én főzök magamra, a fagyasztó a barátom. Épp most vettem ki holnapra húslevest meg paradicsomos káposztát.
2021. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Anyagilag az otthon főzés éri meg legjobban. A töredékéből kijön, mint ha rendelnél.
2021. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
39%

Én a konyhába analfabéna vagyok, de a sütőt tudom használni.

Ezért nagy barátok vagyunk a mirelit kajákkal, de most kezdtem el a teletál FullDay kajáit rendelni eddig meggyőztek és változatos. Egy hétre 16940 ft.

Foodpandás rendelések tényleg nem éri meg.

2021. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
6-os: az 2420 Ft. per adag. Ha valaki tud főzni, akkor ennek kb. a tizedéből kihozza(ha az alapanyagokat számolom).
2021. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
A 7-es válaszolónak nagyon igaza van, ha otthon fözöl, ennek a harmada sem kell egy ebédre.
2021. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Kizárólag magamról beszélek:

- Nekem nem éri meg, mert kifizetem a 3x-át a bekerülési árnak, miközben egy óra múlva éhes vagyok és nézegetem, hogy mit lehetne enni a hűtőböl.

- Nekem mindig jobban ízlik amit én csinálok frissen. Nem szeretem a szottyadt sült krumplit, száraz rizst, elázott tésztákat.

2021. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem jött be egy magamra főzni , annyi maradék volt ...

Nem is minden fagyaszzhato de ha fagaszzhato is két kis fiók van a hűtőben nem fér el nagy mélyhűtőben.

Mióta rendelek finom friss változatos :)

2021. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!