Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsak össze fogyókúr...

Hogyan állítsak össze fogyókúrás étrendet, úgy hogy ne kelljen mindent megvonni magamtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Fogyni szeretnék kb 20-25kgt

Hogy kezdjek neki?

Napi hányszor etekezzek es miket? Nem szeretnék gluténmentes cuccokat enni,mert nincs rá se pénzem es nem is nagyon szeretem. Olyat szeretnék ami hosszútávon is működik

Mit mivel helyettesítsek?

23 éves vagyok es 90 kg 167cm

Köszönöm szépen:)


2021. máj. 27. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es: Ezt " maradt nekem is a kalóriadeficit" szerintem úgy értette a válaszoló, hogy kalóriákat számol és ha deficitben van, akkor fogy - csak kicsit rosszul sikerült megfogalmaznia.
2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, miket eszel egy atlag nap. Az, aki tulsulyos, az valahol vagy “csal”, vagy nem figyel az adagokra, vagy csak szimplan a ketto egyben.

Pl.

Ha minden fott etelhez megeszel 2 extra szelet feher kenyeret, a reggelit is nagy szelet kenyerekkel kezded, majd nap kozben is sok a teszta stb. Akkor egyertelmu, azt kell lecserelned, vagy legalabbis csokkentened.

Pl. ha eszel 3 tojasos rantottat, es ehez regen bevagtal 2 szelet kenyeret, akkor ezt csereld le csak fel szelet kenyerre, es zoldsegekre (paradicsom, paprika, uborka stb).

Ha minden nap lecsuszik sutemeny, edesseg (munkadbol adodoan), azokra nagyon figyelj oda.

A normal emberi test eleg egyszeruen mukodik, aki zabal ossze-vissza, az meg fog hizni.

Amugy azt is fontos megertened, hogy miutan lecsokkentetted az x kaloriat, akkor igenis az elso par hetben gyengenek, ehesnek, elesettnek fogod erezni magad. De egy honap mulva hozza fogsz szokni.

2021. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben.nagyon szépen köszönöm!:)
2021. máj. 28. 11:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Reggel 10 guggolás 10 fekvő este 10 guggolás 10 fekvő

Két hét mulva +5

És emeld két hetenként +5-el

Majd ha bírod tartani a 20-at skkor +10 terpeszbe ugrás felül kézössze érintés

Valahogy el kell kezdeni kicsit mozogni és megerősödsz lassan annyira h többet nyomj és hamarabb fogysz le

2021. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

HA 25 kiló plusszal elkezd guggolni, akkor elbúcsúzhat a térdétöl! Eleve a guggolás az egyik legkárosabb gyakorlat, de ekkora túlsúllyal garantált a károsodás.

Az ugrálások a másik, amik szintén nem túlsúly esetére való gyakorlatok, szétverik a térdedet.

2021. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!