Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi bajunk lehet ha kukac volt...

Mi bajunk lehet ha kukac volt a húson?

Figyelt kérdés
Ma a CBA-ban vettünk frissen grill csirkecombot. A párom megette már én meg a maradékból csak szemezgettem amikor észrevettem, hogy kukacok mászkálnak rajta. Kis fehér kukacok. Mi bajunk lehet tőle? Mit tegyünk?
2010. aug. 23. 22:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ja igen...bocsi erre nem gondoltam. dehat akkor sem tudom elkepzelni hogy valaki ne lassa mit eszik. en nem nezegetem az etelt de azert neha odapillantok... ti nem igy vagytok ezzel?
2010. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Uncsi már ez a sok kukacos grillcsirke kérdés!


Ennyire élvezitek a hülyitést?!?


Vagy 10x volt már!!

2010. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Vagy konkurencia vagytok? Tesco mi??

Nem siekrül megnyitni az expresst a cba helyfoglalása miatt?


A kérdés provokáció! Ne döljetek be!

2010. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Gondoltam itt elbeszélgettek és nekem nincs már mit hozzáfűznöm ehhez. DE kikérem magamnak, hogy provokáció és KAMU!!!!!!! Mászkáltak rajta igenis a kis kukacok. Én annak mondom őket, nem olyan volt mint ami mondjuk az almába vagy a gyümölcsbe van. Kicsi fehér lapos volt. kb 1cm hosszú. Lehet féreg nem tudom nem vagyok biológus. Ha CBA-s vagy adj hálát az égnek, hogy nem tettünk semmit!!! Mert felháborító hogy mit megnem tesznek a multik az emberekkel.Amúgy a tesco-ról sem hallok jobbat, de nem nevesítek tovább, mert ezek a MULTIK. A romlott ételt is eladjátok, hogy egy kis pénzt kicsikarhassatok az emberből, közbe a munkás, aki nekik meg éhbérért dolgozik kidolgozza lelkét és az ő pofájáról sül le a bőr, hogy mit ad el.

Visszakanyarodva a kérdésre, nem lett bajunk. Sem hányás, sem hasmenés. És nem nyersen vettük, hanem már készen. És a szállítás során sem köpte be a légy. Csupán annyi lehetett h a romlott húst nem sütötték át teljesen és a csonton a "kórókozó" ottmaradt. ENNYI, nem kívánok többet hozzászólni, szeretném elfelejteni az egészet!

2010. szept. 22. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!