Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi bajunk lehet ha kukac volt...

Mi bajunk lehet ha kukac volt a húson?

Figyelt kérdés
Ma a CBA-ban vettünk frissen grill csirkecombot. A párom megette már én meg a maradékból csak szemezgettem amikor észrevettem, hogy kukacok mászkálnak rajta. Kis fehér kukacok. Mi bajunk lehet tőle? Mit tegyünk?
2010. aug. 23. 22:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan, semmi komoly, Bear is mennyi kukacot, evett, és semmi, túlélte. Ez a Túlélés törvényei! Nekem van túlélős könyvem, és írja, hogy a kukacokban sok a feérje, de smemi komoly baj nem történik, ha megeszed. Klönben mondok valamit. Az étterembe se tudod mit adnak eléd. megeszed, és semmi bajod. Vagy nem gondolod, hogy attól van!
2010. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

CBA-Coop-tsai, nene!

Hentestől vegyetek húst.

2010. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
És am nem a kukacoktól kell félni ..ilyen hús esetén.
2010. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
szerintem az asztalon hagyták sütés után és simán beköpték a legyek...nem biztos, hogy a boltban lett olyan
2010. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha kukacok mászkáltak rajta,akkor már kellett volna gyanús szagank lenni a húson..,nem volt büdi?
2010. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Fullteam válasza:
Nem biztos,hogy a bolt tehet róla.Amúgy én azért ellátogatnék a fogyasztóvédelemhez :)
2010. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Utólag köpte be a légy...


Ami valószínű már nem az üzletben történt hanem a kocsiban vagy otthon..


Ezek a kis dögök akár a zacskóba is bebújnak és elég neki 2-3 perc hogy kinyomjon vagy 20-30 lárvát!


Lemosod meleg vízzel és semmi bajod nem lesz tőle.


Sózd meg jobban ahol a kukacok voltak, az is fertőtlenít.



Én még fiatalabb koromban vmi gyümölccsel jártam így, de én be is zabáltam a köpőléggyel együtt aztán órákon át a torkomból köszörültem vissza a mozgó lárvákat.


Mégse lett semmi bajom, még hasmenésem se...

2010. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nyilván utólag, már sülten köpte be a légy, azért éltek a lárvák. Amúgy meg, gyorsan fejlődik a légy, de nem ennyire. Ezt a húst nyilván hosszú órákkal korábban köpte be a légy. Én is bemennék a helyedben a cba-ba és balhéznék egy sort, de jelezném az esetet a helyi ántsz-nek is. A cba hálózat - tisztelet az egy-két kivételes üzletnek - NEM a tisztaságáról és a friss árujáról híres.
2010. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem is tudom mit mondjak..... de nem ertem ha megfozted:a kukacok kijottek volna a husbol es eszrevetted volna 2: ha megsutotted volna a kukacok az olajba megbarnultak volna....igy nem lehettek feherek amik meg maszkaltak is. vagy nyersen ettetek?
2010. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem o sutotte, hanem ott sutottek meg, es mar grillezve vettek szerintem.
2010. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!