Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagyasztóból sütöttem pizzát,...

Fagyasztóból sütöttem pizzát, de le volt járva, csak utólag néztem meg. Mi bajunk lehet?

Figyelt kérdés

márc. 25-ig volt írva.

Pedig mindig nézem, de most csak akkor figyeltem amikor már megettük:((((


2010. ápr. 7. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ennyi idő nem számít, különben is meg van sütve, elpusztulnak a bacik.
2010. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi bajod nem lesz, a lejarati ido, az ameddig a ceg tutira garantalja hogy semmi baja nem lesz megfelelo korulmenyek kozt. de ez nem azt jelenti meg ne lenne jo akar fel evig is. de hat alaig hogy ljart szerintem ne is foglalkozz vele.

csak hogy megnyugtassalak, mi most ettunk meg egy bolt lekvart ami ugyan kicsit surubb lett, de figyelem 10! eves, vagyis 8eve lejart, felbontatlan volt, megkostoltuk semmi baja nem volt. ugyhogy a 2 hete se lejart pizzatol ne fajjon a fejed:)

2010. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lesz semmi bajod.
2010. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lett semmi bajotok a pizzától.

A mélyhűtött termékek átlagosan 365 napos minőségmegőrzési időtartamába ez a 10-12 nap kb 3%-ot jelent. Ennyi bele kell férjen. Biztosan nem úgy van, hogy ha 25-én lejár, akkor már 26-án hajnalban bajod lesz tőle...

De ha egy engem nagyon megmosolyogtató dolgot megengedsz, jópár évvel ezelőtt tengeri só csomagolásán találtam minőségmegőrzési időtartamot. Na - mondom magamban - jól kifogtam, negyed milliárd éve tökéletes, és pont egy év van hátra, hogy tönkremenjen... pár százezer évvel korábban kellett volna érte jöjjek, nem így az utolsó pillanatban...

2010. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. ápr. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!