Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok, ti nem őrültök...

Nők/Lányok, ti nem őrültök meg a főzés közbeni szagoktól? Átveszi a hajatok, ruhátok, bőrötök az ételszagot?

Figyelt kérdés

Van valakinek tippje ez ellen??

Nekem van szagelszivom, es tarva nyitva hagyom az osszes ablakot, hogy szellozon a lakas, de egyszeruen a legegyszerubb etel keszitese kozben is ugy erzem, mindenem kaja szagu, de legfokeppen a (vallig ero) hajam?

Mit lehet ez ellen tenni?

NEM rantott dolgokat sutok, sot alig hasznalok olajat, pl. Parolt zoldseget egy pici vajban megpiritok, vagy a sutoben sutok csirkemellet, ilyesmikre kell gondolni..


2021. jan. 13. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi csak kicsit kattos vagy, de hát mindenkinek van egy stikkje 😅
2021. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
De eléggé utálom, arra is gondoltam csinálok egy edényt aminek a fedelébe megy egy cső és kiviszi a gőzt a szabadba. Pedig megenni finomak, de rossz a főzés szag.
2021. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A ruha pont nem érdekel, mindig otthoni ruhaban főzök.

A hajamon én sosem érzem.

2021. jan. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
ėn nem ėrzem se ruhåmon se hajamon a főzés illatåt.
2021. jan. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem a finom illatokat! Ha xar szag van, akkor valamit nem jól főzöl...
2021. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyél csak gyümölcsöket, akkor nem kell főznöd és nem lesznek szagok se!
2021. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél fel egy vékony sapkát és tűrd alá a hajad. Talán ez segít, de a szagokat nem tudod az edényben tartani.
2021. jan. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem soha nem lett olyan a ruhám vagy a hajam.

Szagelszívó vagy szellőztetés.

2021. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha még csak olajat se használsz, ez tényleg beteges, már bocs... még egy 4 fős rántott húsos ebéd főzését is ki lehet szellőztetni 10 perc alatt, nemhogy egy párolt csirkét, ugyanmár.
2021. jan. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van egy ismerősöm, aki extrém érzékeny a szagokra, szóval értem a problémádat. Ő pl sokszor még bkv járatokról is le kell szállnia, ha valaki olyan parfümöt használ, amiben olyan összetevő van, amit ő nem bír elviselni. Ilyenkor émelyeg és szédül, akkor is ha nem 6 litert fújt magára az illető. De persze az is gondot okoz neki, ha valaki nem rossz összetevőjű parfümből fújj sokat... És ez csak egy példa, de nem csak a parfümmel vannak gondjai. De sajnos megoldást ő sem nagyon talált ezeknek a szagoknak a kivédésére, mert nyilván nincs is. A hétköznapi élettel járó szagokat lehetetlen kiiktatni vagy elkerülni.
2021. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!