Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy hízzak? (nem...

Mit egyek hogy hízzak? (nem vagyok hülye:])

Figyelt kérdés
hülye kérdés de 14 éves lány vagyok és 48 kg. alig jön rám évente 1 kiló.. sokat eszek, mégis hiába. mit kéne tennem/ennem?
2010. aug. 7. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hízni akkor fogsz, ha a szénhidrátot zsírokkal eszed, mivel a szénhidrát megköti a zsírt a szervezetedben. Pölö: sajtos tészta, sajtos szendvics vajjal, vajas kenyér, leveles tésztából készült péksütik, és így tovább.

2010. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél sok zsíros kenyeret. Nem vicc.
2010. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én most leszek 15 és én is 48 kilo vagyok és f
2010. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egyél csipszet meg csokit. Vagy csináld azt, hogy órákig nem eszel semmit, (így lelassul az anyagcseréd)utána egyél amit megkívánsz és az le fog rakódni.
2010. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Böse ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kéne híznod... pláne nem ilyen erőszakosan. Ha elkezdesz zsíroskenyeret, csokit, csipszet meg ilyen szarokat enni, nagy kárt tehetsz magadban. Inkább kezdj el sportolni, szép feneked meg combod lesz tőle:)
2010. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!