Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ázsia street foodokat...

Milyen ázsia street foodokat ismertek? Nektek melyik ízlik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 22:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Rízstészta sok priìtott zöldsèggel és egy kis szója szòsszal..bâr a rizstésztàt elég nehéz megràgni.
2020. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokfélét ismerek, de a kedvencem a garnélás, kimchis koreai sült rizs.
2020. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
20%
Vuhani denevérpörkölt.
2020. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. Többszörösen.
2020. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ömm... És meg akarod érteni?
2020. aug. 11. 22:34
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk legalább jó lenne érteni, ha véletlenül magyarul lenne írva, lévén a gyk magyar oldal.

De ha csak egy bizonyos réteg válaszaira vagy kiváncsi, akkor hagyhatjuk is.

2020. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Milyen ázsiai street foodokat ismertek?" Vagyis milyen Ázsiából származó utcai(utcán készült,kis bódékban/asztalokon)ételeket tudtok?

"Nektek melyik ízlik?"Nyilván erre az tud válaszolni,aki már volt Ázsiában,vagy az akinek az országában is árulnak ilyen fajta ételeket.


Ezt meg te magyarázd el nekem. Milyen bizonyos réteg?

2020. aug. 11. 22:48
 8/29 anonim ***** válasza:
18%

7

Hát, nem lett volna egyszerűbb így kiírni?


Nekem általában nem ízlenek az ázsiai ételek, mert kevert az ízük, és úgy néznek ki, mintha már maradékok lennének.

Utcán nem nagyon ennék különben sem, mert ha le is lehet ülni, általában zajos, és nem tűnik tisztának sem a hely.


De előfordult, hegy vettem utcán ételt, és az autóban vagy otthon ettük meg. Mert ott elő tudjuk venni a nem műanyag evőeszközt/tányért, innivalót hozzá.

Palacsintát nem hiszem, hogy adnak ázsiai eledelt árulók, de már vettem valami kutymalékot palacsintába csomagolva. Rossz nem volt, de finom se. A kínai húsgombóc is ehető, és a rizibizihez hasonlító borsós rizsük is.

Ami talán a legjobb, az a gőzgombócféle darált csirkével -ha igaz- töltött gombócuk.

Bár az meg semleges ízű, pedig a legtöbb ételüknek erősen sós az íze a szójaszósztól.

2020. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Van palacsinta. Ez kóreai,de van japán is pl.:

[link]

2020. aug. 11. 23:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Fordítóként gyakran szembesülök azzal, hogy a street foodra nincs normális magyar, rövid név...
2020. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!