Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában 1 főnek elég heti...

Angliában 1 főnek elég heti 30 font ételre?

Figyelt kérdés
Dolgozni mennék és a fizu mellé ennyit kapnék ételre. Nem dohányzom, nincsenek "luxusigényeim"
2010. júl. 31. 09:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bocsi az OFF miatt, de melyik irodán keresztül mész ki? Ugyazezt a családot ugyanis én is megkaptam, irtam nekik mailt, de még nem válaszoltak.
2010. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na tök jó, hogy írsz, ugyanis én is írtam és nekem se válaszoltak. aupairmunkak.hu egyébként. Te hol keresed a családokat? Priviben nincs kedved beszélni kicsit?
2010. aug. 1. 17:55
 13/14 anonim válasza:
Szivesen beszélnék veled privátban, de az itt megadott email cimemet soha nem olvasom. Esetleg felvehetsz Skypeon: laorinne (Kecskemét)
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A kérdés feltevője vagyok, más névvel, most elvben tudsz írni nekem e-mailt, mert nincs skypeom. Privátban megtudok adni msn címet, csak ide nem akarom kiírni. Várom.
2010. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!