Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában miért van más íze a...

Angliában miért van más íze a marha húsnak mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Itt élek Angliában. Párszor vettem Marha húst és főzés közben és után nagyon erős jellegzetes íze és illata volt.

Nem a hús minőségével van baj mert étterembe és egyéb helyeken is ettem marhát és ugyan ez volt a tapasztalatom!


2011. márc. 20. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mer nekünk magyaroknak csak a szar minőségű húst adják, az angoloknak(meg a többi nyugat-európainak) a jó minőségűt!
2011. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg fajta marha, lehet ott másmilyent tenyésztenek mint nálunk. Meg az sem mindegy, hogy mivel etetik, milyen körülmények között tartják.
2011. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ivar ízre gondolsz?

Biztos bikahúst etettek veled.


Magyarországon kiöregedett tejelő teheneket vágnak meg hoznak be kivéve az ír marha az külön világegyetem.


Az angolok egyébként is mindent félig nyersen zabálnak, a marhát meg főleg.

2011. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és ne feledkezzünk meg a szép zöld gyepről, amit legelnek..ha legelnek..
2011. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
csirkét ettél
2011. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mas tipusu marhat tenyesztenek, mint a magyarok. Illetve ott meg a fu is zoldebb:-)

Egy jo kis angol steak-nel nincs is jobb.

2011. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!