Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában 1 főnek elég heti...

Angliában 1 főnek elég heti 30 font ételre?

Figyelt kérdés
Dolgozni mennék és a fizu mellé ennyit kapnék ételre. Nem dohányzom, nincsenek "luxusigényeim"
2010. júl. 31. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hááát... az 4.30 egy napra. Elég lehet, de kissé szűkös. Nézd meg a sainsburys.co.uk vagy a tesco.co.uk oldalán a kajaárakat. De mi az, hogy fizu mellé ennyit kapnál ételre? Nem nyúlhatsz a fizudhoz? Vagy nem költheted a fizudat ételre, de ők ennyit adnak? Vagy mi?
2010. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ha okosan vasarolsz eleg lesz. asda,lidl,stb..
2010. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hozzányúlhatok a fizumhoz, csak nem akarok. :) Au-pair lennék, heti 70 "fizu", 30 kaja, nyelvsulit állják, közlekedésemet szintén. Ez így nem olyan rossz, nem?
2010. júl. 31. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem rossz. Sok sikert!
2010. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak be is tartsák:) Biztosan jó lesz!
2010. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha au pairnek mész, akkor nem kell 30 fontot kajára költened, mert az ellátás és a szállás is benne van a "fizetésedben". Ezért kapsz csak zsebpénzt és nem rendes fizetést.

Amúgy 30 font elég kell, hogy legyen 1 főnek, ha nem eszel nagyon extra kajákat.

2010. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nekem napi 3 fontból megvolt a kaja, csak ügyesen kell keresgélni :)
2010. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A család biztosan megengedi, hogy benyúlj a hűtőbe, ilyet átalában akkor ajánlanak fel, ha külön lakrészt kapsz és nem segteni akarnak, hogy ne kelljen minden órában bejárkálnod a házba, ha megéhezel. Megkérdezhetem, hogy hova mennél? Mert attól is függnek az árak. Sok szerencsét!
2010. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, külön lakrészem lenne, helyileg Somerset. Megnéztem a lidlt és a tescot nem olyan vészesek az árak. Csak hát vidéken kérdés, hogy lesz e. Ha valamelyikőtök volt már au-pair vagy esetleg az, nagyon hálás lennék, ha priviben írhatnék néhány kérdést.
2010. júl. 31. 20:43
 10/14 anonim válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést... :D Egyébként az a család adna kaját, csak azért van a kajapénz, hogy legyen valami a hűtőmben, hogy ne kelljen mindig átrohangálni a főépületbe.
2010. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!