Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A vitalis zabkása a büdöséletb...

A vitalis zabkása a büdöséletbe miért nem lesz sose olyan(habos,felfújtjellegű) ahogy a reklámba hirdették?!

Figyelt kérdés

se hidegvíz-se meleg

se hidegtej-se meleg

se főzés-főzéssel

egéybb opc?!?


2020. máj. 23. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
kezdek rájönni talán túlkéső-talán nem késő hogy a reklámokban mi egyszerű "utcai betévedt-átlagember"emberek-átvagyunk verve de nagyon azt a paragrafus a sok sza..ral együttvéve a gagyit s hazugot védi....
2020. máj. 23. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hibás a tévéd, hamis képet mutat.
2020. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet énhibám-csak egy finomst szerettem volna"enni" azt ott lettem az 23olasz"céggel átejtve ,oda sokadjára a reklámozott finom "kaja"
2020. máj. 23. 20:41
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom a modernkori tv-m túl lapos elferdíti a valóságot s helyteln képet mutat,s túl szemcsés is a kaja vmit tenni kéne....

a régi meg túl "doboz" volt hatalmas tégelj kellett hozzá....

2020. máj. 23. 21:02
 5/9 A kérdező kommentje:
rájöttem srácok:ez nem VITALIS zabkása-ez VIRTUÁLIS zabkása s a valóságot mutatja
2020. máj. 23. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi többször is vettünk. Felforralt vízzel/tejjel kell felönteni és utána hagyni állni egy keveset. Nem lesz habos, nem lesz felfújt jellegű, de most megnéztem gyorsan a reklámját, és nem is ígéri ezt. Ez, mint minden más kása is, egy krémes étel, amely, ha minél tovább áll, annál inkább pudingszerű lesz. Mást ne várj tőle.

Egyébként sokkal olcsóbb, ha veszel zabpelyhet a boltban és magad készíted el. Bármivel tudod te is ízesíteni, és nem több idő/macera.

2020. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
így van köszi a virtuális zabkását csak tényleg poénból írtam hogy a látvány sz megvan bármilyen tvn is keresztül...;)
2020. máj. 24. 09:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Már a sorod 300föld mézes mogyorósba is csokisat töltenek,de akkor miért irják rá?!?
2020. máj. 27. 15:36
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából-full kamu a zabpelyhes reklám sose lesz olyan mint a rekámna olyan habos-kamu terméke a doktor ötkernek
2020. máj. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!