Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez jó fogyókúrahoz? Ezeket...

Ez jó fogyókúrahoz? Ezeket ettem ma: Reggeli: (30g zab)almás fahéjas zabkása Ebéd: 100g csirkecomb, 100g brokkoli és répa párolva, 1 főtt tojás Vacsora:3 tojásos rántotta és 99%os sonka Snack: 80g alma

Figyelt kérdés

Ez így jó lesz vagy min kellene változtatnom? Nyilván nem minden nap ezt eszem ez csak egy példa

De napi átlagosan 60-100g fehérje, 40-70g szénhidrát és 40g zsír kb, és összesen 1000-1300kcal

Esetleg aki tud jó recepteket nagyon megköszönném ha leírják!


2020. máj. 19. 20:11
 1/8 helikopeter ***** válasza:
66%
Kalóriabázis.hu
2020. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

És nem vagy éhes? Ez nagyon kevés.

A csirkecomb finom, de elég zsíros, így korlátozott mennyiséget tudsz enni belőle ekkora keretből. Ha mellet ennél, az kevesebb energia, de jobban laktat. Az esti tojás is szerintem sok zsírban, vagy készítsd pl. egy egész tojásból+3 fehérjéből, vagy maradj a mellnél. Ha pedig nagyon komolyan veszed a diétát, akkor sajnos a gyümölcscukroknak sincs benne igazán helye. Alma helyett ehetnél így gazdagabb köretet a húshoz, pl. beiktatsz plusz egy húsos étkezést egy kis hajdinával. Spenótosan nagyon finom is.

2020. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, megfogadom a tanácsaidat, köszönöm szépen!

És mi a helyzet a zabbal? Egyszer azt mondják jó diétába egyszer azt h kerülni kell

2020. máj. 19. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyers zöldséget nem is eszel?
2020. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeséget beszél a kettes,nyugodtan egyél almát a gyümölcsbe lévő cukor jó.A zabbot azért szokták leszólni,mert elég magas szénhidrát tartalma van,de így jó.Én max azt mondanám,hogy ehetnél több zöldséget.(Vannak nagyon kevés kalóriájuak,mint paradicsom,uborka etc.)
2020. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De, eszem nyers zöldséget is, nagyon sok uborkát, cukkinit salátát, répát nyersen csak a tegnapi étkezeseimben pont nem volt benne

Rendben ,köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 20. 08:05
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nem rossz, de miért csak 100 g brokkolit és répát ettél? Egyél mondjuk 500 g-ot a kettőből összesen.


A zsír miatt (csirkecomb, tojás sárgája) szerintem nem kell aggódnod, inkább tapasztald ki, hogy neked 100 kcal-nyi zsír vagy 100 kcal-nyi szénhidrát a laktatóbb, és utána ezt vedd figyelembe. Nekem a zsír, és ezért például direkt zsírosabb tejjel és kevesebb zabbal készítem a müzlit.


Szerintem az alma miatt se izgulj, gondolom nem ettél meg 1-2 almánál többet, abban nincs sok cukor, rost viszont van benne bőven, plusz lassan is szívódik fel. Ha az almát pürésíted, netán kinyomod a levét, az más, úgy sokkal gyorsabban felszívódik és utóbbi esetben a rost is odavész.


Az összmennyiség miért ilyen kevés? 150 cm magas vagy talán? Akkor elég is lehet ennyi, de ha nem erről van szó, akkor biztosan túl kevés (vagy túl sovány vagy eleve és így akarsz fogyni, vagy túl szigorúra vetted, esetleg nem mozogsz és az a baj).

2020. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Recepteket tudok, ezek inkább nasik de azért leírom őket.

1. Cukkíni/Uborka pizza

Vágd fel a(z) ubrokát/cukkínit karikákra, rakd be a sütőbe 4 percre. Vedd ki, rakj rá ketchupot és sajtot, rakd be 3 percre a sütőbe. Nagyon finom!

2. Banán nasi

Vágj fel egy banánt karikákra, és mártsd bele őket joghurtba. Rakd egy tálcára, fagyaszd le két órára. Ez is finom lett!

2020. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!