Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem képesek...

Sokan miért nem képesek felfogni azt, hogy van élet a "hagyományos"ételeken túl is?

Figyelt kérdés
Több főzős csoportban is benne vagyok de nagy részüket csak a "cringe" faktor és a röhögés miatt követem. A napokban több olyan posztot is kitett egy hölgy ahol az étel normálisan meg van tálalva és nem csak oda van dobva a tányérra. Mindig kiírta mi van a tányéron. Többször leírta, hogy nem miden nap csinál ilyen ételeket. Erre a Zsír és Fehérkenyír lovagrend tagjai azonnal elkezdték szétszedni. "Akko miért nem posztolod a többit is ide????!4" " :D XD XD Szép is lenne ha az én szép nAGY fiam ide jönne aztán ilyen fogvályos adagot dobnék elé XD" Igazából az érdekelne, hogy aki ennyi korlátolt mentálisan. Miért kell még hangosan is hülyének lennie?

2019. dec. 10. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Felháborító! Megyek is és bekapok egy nyugtatót!

Lépj ki a csoportból, hogy ne legyenek rossz perceid!

Ha minden fórumról a nekünk nem tetsző bejegyzéseket kiírnánk egy másik fórumra, abba tényleg bele lehetne őrülni!

Nekik ez a véleményük, neked meg más, tartsd tiszteletben!

2019. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell neked azzal foglalkozni, hogy mások hogyan étkeznek.
2019. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert Magyarországon az emberek többsége a másikak evési szokásait szidja, kineveti - ahogy az adott csoport tagjai teszik, meg te is teszed is.
2019. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Mind meghaljunk!
2019. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi is a problémád? A fine dining réteg altalaban nem lóg a Facebookon, legalábbis nem főzős csoportokban
2019. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kb minden poszt alatt vannak ilyen korlatoltak, ezert szoktam le a fb kommentek olvasasarol. sajnos nem lehet iq-hoz kotni a regisztraciot :D
2019. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csak kimaradt, hogy ez nem a gasztrocsoportok sajatossaga
2019. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!