Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi értelme alkoholt inni?

Mi értelme alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi jó nincs benne főleg ha az ember be is rúg épn már évek óta nem iszom és elötte se nagyon ittam (mármint alkoholt)
2010. jún. 17. 18:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem kérdezted komolyan? TE ABSZTINENS ÁLLaT!!!!!!!!!!
2010. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
Ha meglátsz egy jó csajt a bárban akkor jól jöhet ha leitatod :D
2010. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

100-200 ft-ból is taccsra teheti magát az ember, de annak tényleg nincs semmi értelme.


Én sem vagyok nagy ivó, alapvetően nem szeretem az alkohol ízét, csak a borokkal teszek kivételt, illetve néha egy nagyon meleg napon egy pohár citromos sörrel :)


Ha már iszom, legyen minőségi, és úgy vagyok vele, hogy vagy alkalomnak szóljon, vagy valami különleges hangulatot hordozzon ( borok ugye ilyenek :))

Nem is szoktam többet általában egy pohárnál, és a fent említetteken kívül másfaját nem fogyasztok.


Jó azért, mert emelheti egy társagás vagy a családdal, illetve a párommal együtt töltött nap fényét, jól eshet egy kiadós vadétel mellé, de buliban nem szoktam alkoholizálni. Nélküle sokkal jobban érzem magam. :)

2010. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

17:01

Jah, de a csajok olyanok hogy midig a legdrágábból kérnek és nembiztos hogy olyan vastag az ember tárcája, hogy le lehessen őket itatni. Válság van :)

2010. aug. 25. 21:30
 35/37 anonim ***** válasza:
Kínáld őket a "Fehér harcosok" koktéllal, végül is "csak" magadat/magodat adod:-D.
2010. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Phoney ***** válasza:

Mi értelme kávét/kakaót/teát inni? Ezek drogok, fuj, undorító teobroministák/koffeinisták:)


De tudjátok mit, ha lesz alkoholmentes absinthe vagy cognac, aminek tényleg ugyanolyan az íze, akkor én leszek az első, aki megveszi.

2010. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

nem minden nap, de néha amikor már k.vára tele van a tököd az élet dolgaival,mikor az egyik rossz a másik után jön jól eshet alaposan berúgni hogy legalább pár órára elfeledd a gondjaidat, aztán másnap halgasd hogy miket csináltál amire te nem is emlékszel:)

ezért is fogattuk meg egyik haverommal azt,hogy ha megbukunk valamiből akkor berúgunk hogy elfeledjük azt egy pár órára, ha meg nem bukunk meg akkor meg azért rúgunk be hogy megünnepeljük azt hogy nem buktunk meg XD

2011. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!