Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi értelme alkoholt inni?

Mi értelme alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi jó nincs benne főleg ha az ember be is rúg épn már évek óta nem iszom és elötte se nagyon ittam (mármint alkoholt)
2010. jún. 17. 18:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Lehet kulturáltan is alkoholt fogyasztani. Csak ezt Mo.-n nem tudják, mert itt csak a fos van. A 20 rugós aszúesszenciától senki nem lett részeg, mert azt nem vederrel isszák.
2010. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon válogatva iszom. Igaz, nyári estéken egy-egy sör befigyel, de attól nem rúgok be. Egyébként csak jófajta bort vagy likőrt szoktam inni, azt is csak mértékkel (1, max 2 pohár). Az alkohol nem egyenlő a berúgással!!
2010. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
azt nem tudom,de pusztitja az agyselyteket,azért van ennyi barom a földön.
2010. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Az hogy kikapcsolj!!
2010. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Agyselyteket, mi? 19:27? És még te barmozol, csórikám...

Értelme? Jól esik. Kellemes érzés. De igen, jól tudom érezni magam nélküle is. De ez másféle jó érzés.

2010. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Ellazít, oldja a gátlásokat, van akit megnyugtat.

Persze itt a mértékkel való fogyasztásra gondolok.

A berúgásnak viszont tényleg nincs semmi értelme.

2010. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
azta alig rakatam fe a kérdést egy fél ótája bejövök 15 válasz nem semmi ez a téma sok embert foglalkoztat
2010. jún. 17. 19:36
 18/37 anonim válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad. A válasz megírásának időpontja: ma 19:27



"azt nem tudom,de pusztitja az agyselyteket,azért van ennyi barom a földön."



Jézusom még egy alkoholista is okosabb mint te, neked szerintem alapból van annyi agysejted mint egy 30 éve alkesz embernek. Ennyi hibát egy mondatban elkövetni szégyen... Nem az alkoholisták miatt hülye a társadalom, hanem az ilyenek miatt mint ez a kedves úriember...

2010. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Csak az íze miatt egy kicsit,de nagyobb mennyiségben nem sok értelmét látom!
2010. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

vannak finom alkoholos italok. aztán közösségszervező, pl a közös sörözések. aztán hagyomány-elzáltan szintén közösségszervező pl a bor vagy a pálinka. jó hideg sör, ebéd mellé bor vagy koktélozás a haverokkal az nagyonis jó tud lenni. de csak azért, mert te menő vagy azért ciki. egyszer egy társaságban egy 18 éves csaj úgy itta a pálinkát, hogy előtte kóla, gyorsan lehajtotta majd megin kóla mondván rossz az íze, dehát buliba megy, kell inni. hihetetlen ostoba liba.

szóval a maga helyén nem rossz az alkoholizálás.

2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!