Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi értelme alkoholt inni?

Mi értelme alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi jó nincs benne főleg ha az ember be is rúg épn már évek óta nem iszom és elötte se nagyon ittam (mármint alkoholt)
2010. jún. 17. 18:54
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Hát nekem még az íze se nagyon jön be, egyedül csak az az üdítőszerű, de abba csak minimális van, csak a mértékkel kell vigyázni, és akkor csinál egy ki9s kedvet.
2010. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Én most komolyan mondom, a víz fontosabb az etilalkoholnál. Az alkohol vízelvonószer, ha sokat iszunk adott időintervallumban alkoholt, megszomjazunk, és csak a víz segít. (Az aszúesszenciás vagyok).
2010. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Igen igaz, de nem mondtam hogy mindeki töménytelen menyiségben iszik ez a kérdés pl inkább azoknak szól akik addig isznak amíg a padlóra nem kerülnek. Én pl azért sem iszom alkoholt mert nem szertem az izét
2010. jún. 17. 19:58
 24/37 A kérdező kommentje:

19:36

Ellazít rendben oldja a gátlásokat nincs rendben olyan mint ha nem lennél a magad ura ledőlnek azoka falak amiket te emeltél magad elé és minden szart megcsinálsz a gátlások jók

2010. jún. 17. 20:00
 25/37 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyál. Én szeretem a sört, kényes is vagyok a minőségere. Ezenkívül absinthot és jagert iszom. És nem szoktam seggrészeg lenni tőlük. Érdekes ugye ?
2010. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Phoney ***** válasza:

Van, akinek "rossz gátlásai" vannak. Nézz szét az emberek közt, és hamar észreveszed.

Vannak, akik nem alkoholisták, de a legtöbb barátjukat a fentiek miatt közös részegedés közben szerezték.


"Közepesen" erős befolyás alatt (tehát ha még tud rendesen járni) gondolkodni kezd az ember olyanon is, amin máskor nem. Néha értelme és eredménye is van, persze illik 25-30 alatt kinőni ezt a módszert.

2010. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
nekem sulin kívül össze egy barátom van és lehet össze tudnék haverodni másokkal is de akkor sem fogok ilyen módszerekhez nyulni és nem mondtam hogy mindíg mindeki segg részegre issz magár de vannak olyan emberek
2010. jún. 17. 22:31
 28/37 anonim ***** válasza:
nem tudom ki és mikor irta hogy 3000 ft-ból berúg de én 300 ft-ból berúgok ha kell.annyiért vesz az ember 1 liter tablettás bort xD
2010. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hétvégén a haverokkal beülni valahova iszogatni :D jóól lebutulunk :D és jönnek az örültségek :D majd a történetek :D és boldogség van :D lefekvés elött majd felkeléskor iszol 1-1 liter vizet és hopp oda a másnapossg :D
2010. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én alkoholivás közben sosem szereztem barátokat, talán csak gólyatáborban:-).
2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!