Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel mossam ki a tusfürdős...

Mivel mossam ki a tusfürdős flakont (Baba) hogy ne legyen mellékíze?

Figyelt kérdés
Erdei suliba készülünk és mivel a tanár tavaly is végig szaglászta az üvegeket, ezért most tusfürdős flakonba visszük a BORT, mivel lesz külön fürdőszobánk.
2010. máj. 24. 22:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ez amúgy találékony:D Szerintem forró vízzel párszor kiöblíted és nem lesz gáz. Jó ivászatot!
2010. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
100%
Hallottam olyanról, megtörtént, hogy a srácok vettek a Lidlben kapható dobozos fehér bort. A tanár látta is magát a dobozt, de mi van rajt? Fehér szőlő. Végül is szőlőlé. :D
2010. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

ez nagyon okos:D egy tusfürdős flakonba nem is fér túl sok, én nem aggódom értük... :))

vannak olyan dolgok, amelyek képesek elszívni, eltávolítani a szagokat, ízeket, pl. az ecet. tölt bele ecetes vizet és hagyd úgy pár óráig, aztán öblítsd ki.

2010. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%
Én normál palackba tölteném a bort de csak félig, és olyan folyadékot töltenél bele, ami könnyebb a bornál, így az lesz érezhető, de mégse keveredik a borral. Vagy két palackot (egy kicsit és egy nagyot) kellene egymásba rakni.
2010. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Táska mélyébe nem tudjátok elsüllyeszteni hogy ne vegye észre a tanár?

Vagy: vegyetek ott... Nem fog egész nap figyelni benneteket, vagy ha igen, éjjel meg lehet lógni. Most jól le fognak pontozni de én is voltam középsulis :D

2010. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
mi a lábszárunkra ragasztottuk a bort a piát. megmotozni csak nem fog!!!!sok sikert!!!
2010. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

08:09 te mire gondoltál h könnyebb folyadék, hígítóra????

ilyen hülyét...

azért oké h be akartok rugni, de nem kell azt annyira túlbonyolítani, rejtsétek el oszt kész!

2010. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Mi az ami könnyebb a bornál?

Nem az oda szálítással van gondunk, hanem az ottani tárolással, mivel talaly a normálisabb tanárral voltunk és az végig szaglászott minden üveget. Most egy időssebbel megyünk+a tavalyival es ez szerintem mindent fel fog forgatni ha csak gyanút is fog.

Természetesen éjszaka fogjuk iszogatni egy kis vizipipával egybekötve.

Itt egyik válaszolónak üzenem, nem 1db tusfürdős flakonba vissaük/vizem hanem 3*400ml=1200ml-be!

2010. máj. 25. 14:03
 19/35 anonim ***** válasza:
Akkor igen egyzserű, kint tároljátok mondjuk egy jóképű bokor aljában, és csak mikor isztok viszitek be. babással én nem játszanék mert könnyen nyílik a flakon, és marha büdös a bor. Amúgy nem hiszem hogy nem találtok olyan helyet ahova nem néz be a tanár. Ágymatrac alá, akárhova el tudjátok tenni.
2010. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Ok, köszi nektek.

Még majd megbeszéljük haverokkal hogy hogy is legyen.

Arra meg hogy kiömlik széles cellux+2zacsi :D

2010. máj. 25. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!