Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ételszínezéknek van vmi...

Ételszínezéknek van vmi mellékíze? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Anyósomnak szeretnék tortát sütni,mégpedig lilát,mert mániákusan lilaszerető. :) Arra gondoltam,h a tejszínhabot,és a krémet csinálnám lilára az ételfesték segítségével.SOha nem használtam még ilyet,szóval nem tudom milyen,és hogy működik,meg ilyenek....

A kókuszreszeléket be lehet vhogy színezni lilára? (Azzal kell körbeszorni a torta oldalát,de hogy néz ki,lila a bevonat,és körbeszórom fehér kókusszal...)

Köszi minden segítő választ.


2011. júl. 1. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ételszínezékeknek nincs íze,de nagyon keveset használj belőle,különben nagyon erős lesz a színe. Ha a tortát lilával vonod be,akkor szebb,ha a kókusz fehér rajta. Lilán a lila nem mutatna jól.
2011. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké,akkor bevonom a fehér kókusszal... csak gondoltam jól nézne ki,ha még a kókusz is lila lenne... :))

Köszi.

2011. júl. 1. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy a krém legyen lila, és a kókusz hófehér, vagy fordítva, úgy is jól nézne ki:)
2011. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!