Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Páromnak ital szülinapi...

Páromnak ital szülinapi ajándékként?

Figyelt kérdés

Párom most tölti a 26-ot, ez az első közös szülinapozásunk, és szeretnék venni neki valami alkoholos italt is. Nem vagyok nagy italszakértő, nem tudom, mi lenne esetleg jó választás, mivel eddig szinte csak sört láttam inni, amit pedig tudok, hogy az Unicumot nem szereti. Tehát sörön, boron, Unicumon kívül Ti mit vennétek? Márkával együtt, ha lehet. :)


Előre is köszönöm szépen!



2016. nov. 23. 00:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
23%
A Beherovkát jónak tartják.
2016. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Valami jó whiskyt, de egész biztosan nme valami beherovka szintű kommersz borzalmat.

Minden attól függ mennyi pénzt szeretnél rászánni.

2016. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj hogy nehéz úgy hogy nem tudod mit szeret. Én pl. nagyon kedvelem a whiskyket, az ouzot, de a pálinkát utálom, a szagával is ki lehet kergetni a világból. Esetleg írj rá egy barátjára, hátha ki tud segíteni.
2016. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Berserker88 válasza:
Előtte tényleg inkább érdeklődj valakinél, mert ha veszel neki túja ízű beherovkát, lehet hogy az első pillanatban összehányja magát tőle. :) Én pl szeretem a "jobb" minőségű pálinkát, de ha a Jäger szagát megérzem már felfordul tőle a gyomrom.
2016. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Így nem lehet venni, hogy nem tudod, hogy mit szeret. Van, akinek kedvence a whiskey, van, aki nem szereti.

A bor miért lett kizárva?

2016. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért zárod ki a sört? Nagyon különleges söröket lehet kapni.
2016. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod milyen italt iszik,csak a sört tudod, vegyél neki söröskorsót és graviroztasd.
2016. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"eddig szinte csak sört láttam inni"

Akkor miért pont alkoholt akarsz neki adni? Személytelen is, vaktában is tippelsz, plusz nem szokott iszogatni...

2016. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Phoney ***** válasza:
Az elég ritka, hogy valaki tényleg semmit nem szeret egy adott röviditalfajtából, de ha „mindenkinek ízlő” márkát akarsz, azok általában 8-10 ezernél kezdődnek. Ha párezer forintban gondolkodsz, és nem tudod, mit szeret, akkor maradj a boroknál. Bemész egy borszaküzletbe, elmondod, hogy mi a helyzet, egy Unicum áráért már tudnak adni olyat, amivel nehéz mellélőni.
2016. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én csak annak vennék alkoholt ajándékba, akiről tudom,hogy van egy fajta amit nagyon szeret, de mondjuk nem engedheti meg magának.úgyhogy meglepném vele.

ha itt nincs ilyen,akkor szerintem ne vegyél alkoholt. max valami különlegesebb sört tudok elképzelni. vannak wehbshopok ahonnan lehet kapni olyanokat is,amiket max külföldön tudnál beszerezni. esetleg ilyenből egy válogatást csinálni neki.

2016. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!