Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mért van az, hogyha részegen...

Mért van az, hogyha részegen lefekszem és aludni akarok (becsukom a szemem), úgy forog körülöttem a világ, hogy még jobban hány ingerem lesz, volt már, h. ekkor hánytam?

Figyelt kérdés
tom, h. hülyén fogalmaztam meg, de aki meg akarta érteni az megért, és lécci segítsen. mással is van ilyen, mit lehet tenni ellene?
2010. márc. 2. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindig jó erősen megmarkolom a kispárnámat, és összeszorítom a szemem. Hál' istennek hamar elalszom ilyenkor!
2010. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert be vagy rúgva, ez milyen kérdés már???

Pörögj reggelig vagy üsd ki magad fél liter pálesszal.

2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

utolsónak: tudom, h. részeg vagyok, de ha reggelig fenn vagyok, és azután feküdnék le, akkor is ugyanez van, v. arra gondolsz, h. hagyjam ki az alvást, azt majd ha józanabb vok, akkor feküdjek le? :)

nem roszz ötlet, csak az a rossz, hogy ha szédülök, és hányingerem van, és hulla vok, akk nincs már sok kedvem semmihez...

2010. márc. 5. 14:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is kibulizom magamból,de múlthéten mire hazaértem addigra rúgtam be és kénytelen voltam lefeküdni,nagy nehezen elaludtam.
2010. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyál annyit, van aki nem bírja annyira. De továbbra is fent tartom a teleportfeleses verziómat. (Én voltam az utolsó előttielőtti:))
2010. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert túl sokat ittál. Idd magad csak boldog részegre, ne hulla részegre.
2010. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!