Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak? Hazajöttem...

Mit csináljak? Hazajöttem buliból és fáj a hasam a piától. Másnapos vagyok. Nem bírok aludni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 10:21
 1/9 anonim válasza:
89%
én ezt csináltam-> kaki, 1 liter kóla, májkrémes kenyér, megnéztem a vaskabátok filmet és most jol vagyok :D
2010. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz, hogy kitisztulj !
2010. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, az első válaszoló nagyon nagy!:-)


Igyál tejet! Nem mindenkinek jó, de velem annak idején csodákat tett!

2010. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Minek iszik aki nem bírja, amúgy meg vágjál fát, vagy csinálj vmi kemény munkát, felpörgetia vérnyomásod és így hamarabb tisztulsz ki!


Plusz ha fizikailag is lefáradsz nem csak gyomorilag akkor jobban alszol!

2010. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

mi az h minek iszik aki nem bírja? az h másnapos nem azt jelenti, hogy nem bírja..

amúgy velem is ugyanez volt.. ittam egy csomó vizet, bevettem egy algopyrint, nagy nehezen aludtam 8 órát, azóta ettem lencsefőzeléket meg ittam teát, jobban vagyok.

víz, víz, víz, meg fejfájáscsillapító:)

2010. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na már kitisztultam


kaki->zuhany->keksz->hányás->alvás


és közbe persze sok víz

2010. jan. 1. 18:17
 7/9 anonim válasza:
100%
ha másnapos vagy, én úgy hallottam hogy a sör is jó rá... vagy szimplán a pia... nem egy ismerősömnek bevált, én még nem mertem kipróbálni :)
2010. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen kis mennyiségü ital jó rá mivel felpörgeti az alkohol lebomlását:)
2010. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon király a kaki :D

nekem egy negyed vagy fél xanax szokott segíteni. ha az nem elérhető, akkor próbálok kicsit hányni, aztán alszok 2-3 órát és minden oké. de mióta rájöttem a xanax-ra amit anyukám adott:D, azóta hordok magamnál :D

2010. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!