Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mért van az, hogyha részegen...

Mért van az, hogyha részegen lefekszem és aludni akarok (becsukom a szemem), úgy forog körülöttem a világ, hogy még jobban hány ingerem lesz, volt már, h. ekkor hánytam?

Figyelt kérdés
tom, h. hülyén fogalmaztam meg, de aki meg akarta érteni az megért, és lécci segítsen. mással is van ilyen, mit lehet tenni ellene?
2010. márc. 2. 19:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nagyon rossz a lefekvés ijenkor.... jéghideg víz a fejedre meg ülni.... vagy vegyél be valami hányinger elleni bocsgyót:D
2010. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt már tapasztalatból tudom, h. rossz a lefekvés, de általában már hulla vagyok amikor hazajövök, és sokszor lezuhanyozni sincs kedvem... :S de ezt a vizes ruhás dolgot majd kipróbálom...
2010. márc. 2. 19:54
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez igencsak kellemetlen érzés. Ilyenkor hányni szoktam, és akkor jobb lesz.
2010. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
van benne valami :)jobb lesz aztán el tudok aludni, de ha egyszer hányok utána felébredek arra, h. megint jön, v. kell :S ez már kevésbé jó...
2010. márc. 2. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:
kellemetlen
2010. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
48%

Igyál tejet előtte,talán jobb lesz,nemtom h szédülés ellen jó-e,de másnaposság ellen biztos,egyéni tapasztalat :D

Z

2010. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
velem ez akkor szokott lenni, amikor tényleg nagyon részeg vagyok. de általában amikor olyan nagyon részegen lefekszem, rettenetesen forog velem az ágy, viszont hulla vagyok, úgyhogy 5-10 perc szédülés után elalszom. fontos, hogy minél kevesebbszer fordulj meg, legalábbis ha nálam elmúlik a szédülés és megfordulok, újra elkezdődik. próbálj meg tudatos lenni, és hazamenés előtt jó egy órával már ne igyál alkoholt, csak vizet, és egyél is valamit. a hányástól meg ne félj, az jót tesz:)
2010. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

az en tanacsom:

Kapaszkodj, es maradj egyhelyben, ha lehet ne haton fekve! :D

ha elalszol vagy elmulik rovid idon belul akkor nicns gaz, ha nem es csak erosodik akkor nincs mese -> Roka-Moka

2010. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, majd próbálkozok :)
2010. márc. 4. 23:23
 10/16 A kérdező kommentje:
meg am nem a hányás zavar, hanem, h. hányok, utána elalszok, és felkelek, h. hánynom kell megint, tehát nem egyszeri alkalom :S
2010. márc. 4. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!