Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A pezsgőkről mi a véleményetej?

A pezsgőkről mi a véleményetej?

Figyelt kérdés

Melyik ország pezsgőjét szeretitek a legjobban?

És ezen belúl melyik márkát ajánlanátok?



#pezsgő #alkoholos italom
2014. aug. 6. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nem ízlik. Ha inni kell (szilveszter, szülinap) akkor zöld Törley az amit szoktam venni.
2014. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden pezsgő gyatra minőségű borból készül. Legjobb a pálinka.
2014. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jó pezsgő száraz. Nagy gyártók nem is készítenek mást...


Magyarországon szerintem aminél nem érdemesebb lejjebb menni az a kék Hungaria Extra Dry, 1600-1800 között van egy palack. Amúgy ha jót akarsz inni, akkor csakis a francia Champagne-ok közül válassz: nekem nagyon bejött a Bollinger Grand Cuvee és a Moet&Chandon Imperial Cuvee is. Ezek a nagy pezsgőházak "tucat-termékei", de Magyarországon minimum 10k egy üveg.

2014. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BB vörös (rozé) pezsgő, félédes.


De kb. mindegy, mert én fél pohártól öt percen belül elalszok :D

2014. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell túlértékelni. Törley / BB ami egy kellemesen erős középkategória. Ha gyerek szülinap van, ha Szilveszter, ha különleges esemény, valamilyen ilyen márkájú bőven megteszi.


Bocs, nem vagyok egy pezsgőszakértő, de szerintem tényleg a Törley a válasz mindenre. Volt hogy kifejezetten pia-sznob ismerősömnek vettem egy drágább fajta Törley-t és annak is nagyon örült.


Az eddigi tapasztalataim alapján azt gondolom hogy egy pezsgőt nagyon nehéz elrontani, ezért lényegében bármilyen márkát vehetsz.

2014. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!