Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Napi 2 liter bort iszok,de...

Napi 2 liter bort iszok,de ritkán akár 3,4 litert is. Meg napi egy doboz cigi. Mik az esélyeim ?

Figyelt kérdés
Közélkoru férfi vagyok és ezt csak pár éve csinálom. El lehet élni így sokáig ? A napi 2,3 litert 5-6 óra alatt iszom meg.
ma 09:38
1 2
 1/12 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Mire mik az esélyeid? Lottót pl.: ugyan akkor esélyjel nyersz-vesztesz, mint bárki más…
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az érdekelne,hogy akik ezt csinálják vagy ismernek ilyeneket azok megérték e az öregkort.
ma 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megéred a 60-at, de undorító állapotban ....
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem élet, ez csak létezés.

Nagyon durva, biztosan gyorsan le fogsz épülni. Ha nem is halsz meg, de nem leszel jó állapotban.

Egyébként nagyon változó. Akiket én láttam a környezetemben, azok közül sokan 40-50-es éveikben meghaltak. Van, aki meg még 70 évesen is él, igaz van minden baja, de él. Már ha ezt életnek lehet nevezni.

Ráadásul nagy részük egy idő után minden emberi kapcsolatát, családi, baráti, stb. elveszítette, a munkájukat is elveszítették. Nemcsak fizikailag, de szellemileg is totál leépültek.

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fizikailag lehet, hogy megéled az öregkort, de szellemileg annyira le fogsz épülni az alkoholtól, hogy egy ovis szintjén leszel. Van egy ilyen szomszédunk, rendszeres a balhé náluk, olykor elviszi a mentő kényszergyógykezelésre egy-két napra, nem lehet felügyelet nélkül hagyni, amíg a neje dolgozik, valami felnőtt napköziben van (nem tudom, mi a rendes neve).
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Túl sok de az jó jel ha felmerül benned ez a kérdés.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem ezt a kérdést. Én egyetlen embert se ismerek aki ilyen életet él, és meg akarja élni az öregkort.

Akiket ismerek, épp azért csinálják ezt, hogy minél hamarabb meghaljanak.

A gond csak akkor van, ha valamiért mégiscsak megéli a 60-70 éves kort, mert addigra teljesen rottyon lesz.

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csináltass egy labort, aztán beszélünk.
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60,ha szerencséd van picit tovább.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"azok megérték e az öregkort"

Mi célból? Miért akarsz megöregedni? Láthatóan már a mostani helyzeteddel sem vagy elégedett, mert csak 2 liter borral bírod elviselni magad és a helyzetedet. Mi a faxnak akar az ilyen sokáig élni, ha már most is elviselhetetlen józanul az élete???

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!