Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meggybor jol csináltam? (Fontos)

Meggybor jol csináltam? (Fontos)

Figyelt kérdés
2 napig állni hagytam a kimagozott meggyet egy zárt,magasfalu müanyag edényben azután ma lepréseltem és lett 6liter tiszta meggylevem amit 4liter vizzel(nem tiszta vìz volt átmostam benne a kipréselt meggyet) es benne 3kg cukrot oldottam fel és hozzá öntöttem az emlitett 6l tiszta meggyléhez.Pár nap múlva(6-8) még 4liter vizet gondoltam hozzáönteni amibe még 3kg cukrot oldok fel. Ez így jó vagy már elrontottam?
2014. jún. 25. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően a szűrés, préselésig jól csináltad, de ezek után egy demizsonban vagy más jól záródó edényben (kannában) kell tárolni a kiforrás végéig úgy hogy levegő ne érje ("szuszogón" keresztül tudjon kijönni a keletkező gáz).

Ilyet lehet venni van üveg meg műanyag is, de ha ügyes vagy meg tudod oldani ezek nélkül is egy egyszerű átlátszó gumicsővel és egy befőttesüveggel amiben víz van.

2014. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!