Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rúgtál már be egyedül? Milyen...

Rúgtál már be egyedül? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Én eddig csak társasággal rúgtam be, és az úgy jó is mert ott vannak a barátaim meg mitudomén :D de most arra készülök h vodkát iszok egyedül (mert megmaradt és nem akarom kidobni). Rossz egyedül inni?:D
2010. jan. 1. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják csak a bolond iszik magában, nah meg az alkoholista :D inkább tedd el hűtőbe, és egyik nap idd meg egy haveroddal. Szerintem egyedül inni fölösleges agysejtpusztítás. Amúgy volt, hogy ittam egyedül, de az ilyen csokilikör szintű dolog volt.
2010. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne idd meg! Ha betermeled,majd rájössz, hogy tök felesleges volt. Egyedül nem ér semmit, főleg az ilyen komoly pia nem!
2010. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül?? Hát egyedül még b*szni sem jó, miért gondolod, hogy inni igen? :D
2010. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
igen szilveszterkor egyedül basztam be xD elég vicces volt mindenen röhögtem aztán felhivtam bnőmet 1kor és félórát dumáltunk de nem emlékszzem miről idegenekkel is dumáltam xD és aztán hirtelen rohadt álmost lettem és bealudtam:D persze előtte még megittam 1l vizet mert a piátol szomjas lettem :D nem rossz egyedül de társaságban sokkal jobb ez alap! :D
2010. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már, összevesztem barátommal utánna meg taliztunk(ezt ivászat közben még nem tudtam..)


am sztem sem idd meg. hnap vagy hnapután hívd át a haverokat, és tartsatok utóószilvesztert

2010. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
áá sosem ittam még egyedül.Minden hétvégén össze gyűlik a banda oszt mehet a cefre a szervezetnek XD.Meg hát egyedül nem jó pókerezni meg elég körülményes lenne a dugás is szóval inkább ajánlom a társaságot.Szólj egy cimbrának és nyomjátok be xD
2010. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ideig éltem külföldön, egyedül, barátnő nélkül. Sokáig barátaim sem voltak, és stresszes munkám miatt nem is nagyon volt szabad időm, illetve lehetőségem a szórakozásra, ismerkedésre. Ezt a hétvégeken olykor alkohollal vezettem le. Mindig következetes voltam: csak péntek és szombat este ittam odahaza, egy jó kiadós és finom vacsora után. Úgy gondoltam, hogy ha már ennyire kisajtolnak a hétköznapok, a hétvégén megérdemlek egy kis luxust. Betankoltam egy csomó jófajta bort, és más italokat (likőr, vermut, rövidek). Bekapcsoltam klassz zenéket, filmeket néztem, és az élvezetes vacsorához, valamint utána fogyasztottam a borokat. Sokszor táncoltam is egymagamban. 2-3 palackkal lazán elfogyott egy ilyen este, és előfordult, hogy a végén úgy ájultam be az ágyba. Másnap általában nem volt komolyabb bajom, hiszen jó bortól szomjas lesz az ember, és be is rúghat, de a másnap nem olyan vészes, mintha töményet inna, vagy ha keverné a bort/sört a rövidekkel.


Ökör iszik magában, tudom. De adódhat olyan helyzet, amikor az embernek szüksége van a resetre és nincsen mellette senki, csupán a palack.

2010. jan. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam is többször előfordult hogy a feszültséget magányos poharazgatással vezettem le. a berúgásnak az lett a vége, hogy elmentem bulizni, az iszogatásnak meg megnyugvás:D
2010. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan volt nemrégiben, h egyik barátommal ittunk, de csak nekem ártott meg, mivel én nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz. nem is egy-két pohárkával ittunk, de rajta semmi sem látszott. (azt mondta, nem hitte, h nem bírom a piát). nekem így is elég kellemetlen volt.
2010. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
04:25-nek teljesen igaza van, hozhatja úgy az élet, hogy csak az van kéznél. Velem is előfordult már
2010. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!