Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek, hogy olyan érzésem...

Mit tegyek, hogy olyan érzésem legyen mikor alkoholt iszom mint tavaly nyáron volt? Kevés a pia a hangulathoz?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon buta kérdés lesz, de nem szoktam inni,és tapasztalatlan vagyok!


Tavaly voltunk haverokkal nyaralni, és iszogattunk kicsit, és jó volt, boroztunk, söröztünk, dumálgattunk nevettünk, hülyültünk. Ekkor ittam igazán először, azóta nem nagyon!

Nem jártam olyan társaságba, akik 15 évesen piálnak! Szóval le vagyok maradva!

Nem sok tapasztalatom van alkoholizálás terén!


De most ki akartam próbálni hogy megint lesz-e olyan hangulatom.

Aztán találtam itthon bort, kimentem az erkélyemre és iszogattam, de már nemvolt olyan jó érzésem! Nem éreztem azt a jó hangulatot mint tavaly. Mikor a teraszon délután ücsörögtünk nevettünk, dumáltunk, iszogattunk kicsit.


Miért?

Ne elég csak a pia ahhoz, amit tavaly tapasztaltam? Kell hozzá a társaság is?

Hiába iszok akármennyit egyedül nem lesz olyan hangulatom mint tavaly?


f 19



2014. máj. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Társaságában próbáld.
2014. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő befolyásolja a hangulatodat...
2014. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vörös bor fáj, de azt mondja: „Jó lenne élni!” Ha többet iszol, így szól: „Élni kell!” Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: „Élni fogsz!” És ez akkor is szép, ha nem igaz.


Különbe egyedül egyedül töményet igyál, a bor társaságba való.

2014. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!